Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar
reklam
oyun sistemi
İntel Core İ5 , Geforce 960 , 8 gb ram , 1 Tb + 256 ssd
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 06.12.2016

Mesaj Sayısı: 93

son yorumlar

Recep İvedik 5'in tartışılan sahnesi kaldırıldı

22.01.2017 19:28

Güncelleme filmden sahne çıkartılmış ayrıca başka bir şikayette Türkiye Güreş Federasyonundan gelmiş güreş sahnesi için , son olarakta çekimlerin yapıldığı bazı yerlerde izin alınmadığı için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından soruşturma açılmış anlaşılan uğraşacaklar bu filmle.Dedidiğim gibi Şahan ın yerinde olsam filmi komple iptal ederim inadıma izlemesin kimse çünkü Türkiye de ciddi anlamda filmlerde ve oyunlarda eleştiri ve kültür sıkıntımız var kısacası herşeye bir bahane buluyoruz yok Battlefield da Türkler ölüyor ( e savaş kimseyi kaybetmeden mi kazanıldı? ) yok efendim Titanların savaşında tanrılar var ( tövbe tövbe ) bu zihniyetle film izleyecekseniz hiç izlemeyin zaten komedi filmi bu elbette abzurd şeyler olacak bahane bulmak istesek bulunur zaten biraz objektif bakmak lazım.Bu arada MerlininKazani ekibine selamlarımı iletiyorum bu yorumuda silin isterseniz eleştiri yapmakta yasaklandı herhalde sitede haberimiz yok.

PS4'e duyurulan bir garip oyun: Life of Black Tiger

22.01.2017 19:19

Ps1 e çıkacakmış ama bir 20 sene gecikme olmuş sanırım:)

Playstation VR'a Youtube desteği geldi

20.01.2017 19:25

50 milyon ps4 sahibi ve 1 milyon ps vr sahibi var diyelim sizin firmanız olsa vr için bir oyunmu geliştirirsiniz yoksa 50 milyon kişi için ps4 oyunumu bakınız...God of war , the last of us part 2 vb. Peki kaç tane oyun var 10 ? 15 ? Yani demek istediğim vr da move gibi bir kenara atılacak çünkü çoğunluğun elinde olan bir teknoloji varken ve gelecek olan oyunlar yeni bir teknolojiye geçmez kimse kolay kolay bunu başarmak için ancak ps5 ve vr2 çıkacakki ikisi kombin halde satılacak ozaman firmalar tam geliştirme sürecine girerler şuan sadece deneme süreci gibi bir şey oldu bu yüzdende youtube desteği bilmemne desteği falan aldırmaya çalışıyorlar çok gerekli değil bence ve hala zamanı var...

FIFA 17 ve Battlefield 1 indirimi başladı

20.01.2017 17:58

100 TL olursa alınabilir olur bence 200 TL hala fazla.Ayrıca bu kur olayını oyun sektöründen kaldırmaları gerek artık bilkom witcher ı nasıl 59 TL ye getirdiyse diğer oyunlarda gelebilir fakat araya taş koyacak ve elinden gelen herşeyi yapacak bir firma var The ARAL.

Recep İvedik 5'in tartışılan sahnesi kaldırıldı

19.01.2017 18:44

Hatta ben Şahan ın yerinde olsam bu olaya bozulur ve filmi komple iptal ederdim birdahada film falan yapmazdım sinema sektörü zaten ülkemizde geri bi darbede ben vururdum beğenmeyen varsa izlemez olur biter yıllardır zaten şu objektifliği bir öğrenemedik.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

IMDB, yeni Spider-Man oyununun hikayelerini (?) sızdırdı

04.01.2017 16:26

Babam sağ değil ve iki çocuk babası olarak kendi paramla aldım güzel kardeşim merak etme bir şey demicem sana bilmediğini biliyorum çünkü saygılarımla :)

Sucker Punch'ın sonraki PS4 oyunu tamamen yeni bir yapım olacak

13.01.2017 17:18

Yorumlarınızı açtım arkadaşlar -3 den 2 ye geldi sizlerde birbirinizi beğeninki böyle troller egoları tavan yapmasın işleri güçleri yok milletin yorumunu kapamaya çalışıyorlar

Ödüllü! 2016'nın En İyilerini Beraber Seçiyoruz!

09.01.2017 10:48

gönderme var :)

IMDB, yeni Spider-Man oyununun hikayelerini (?) sızdırdı

04.01.2017 12:37

Daha oyun çıkmadan yılın balonu demek kadar ön yargılı ve bağnazca bir yorum olamaz.oyun kötü veya iyi olabilir evet ama yorum yapmak için henüz erken ve ayrıca oyun iyi çıksa bile sen gelipte buradan oyun iyi çıktı beni ters köşe yaptı utandım diyebilecekmisin elbette hayır . Güzel bir oyun bile olsa ben beğenmedim diyeceksin çünkü daha şimdiden o moda girmişsin.Kostüm konusunda ise daha önceden gördüğümüz kostüme alıştığımız için farklı gelebilir ama oyun duyurulduğunda zaten senaryo anlamında bile normalden daha farklı olacağı yani bir serinin yeni başlangıcı olacağı için yadırgamıyorum ben yeniliğe açık olmak gerek.Sony nin yaptığı her oyun iyi olmayabilir elbet çıktığında görücez hep birlikte.

Sucker Punch'ın sonraki PS4 oyunu tamamen yeni bir yapım olacak

13.01.2017 17:11

Ne oldu şimdi eksi atınca sen , yorumlarmı engellendi ? isteyen üzerine tıklar yine okur bu kadarmı küçücük düşünme organınız var anlayamıyorum hiç...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.