Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Resident Evil 7

Resident Evil 7, serinin en zor oyunu olacak

Beklentilerimiz gittikçe artıyor

Hürcan Köse - 04.01.2017 12:15
Hürcan Köse - 04.01.2017 12:14
Resident Evil 7, oyunun ana tasarımcısı Hajime Horuichi'nin söylediğine göre bütün Resident Evil serisinin en zor oyunu olacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Resmi Xbox dergisinin Ocak sayısına konuşan Horuichi "Resident Evil 7'nin zorluğunu bilerek eski oyunlara göre daha yüksek bir derecede tuttuklarını" söyledi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Korku öğesine daha büyük bir önem vermek istedik. Oyun fazla basit olursa ve düşmanlarla gerçekleştirilen karşılaşmalar da öyle çok bir etki bırakmazsa oyuncuların o gerilim ve kaygı hissini alamayacağından çekindik. Bire bir, eşit bir karşılaşmanın ortasında olsanız bile karşınızdaki düşmanın sizi öldürebileceğinden emin olmanızı istedik."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görünüşe göre Capcom bu kez gerçek bir korku atmosferini biz oyunculara sonuna kadar yaşatmakta kararlı. Bakalım gerçekten bu büyük beklentileri karşılayabilecekler mi?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Resident Evil 7, 24 Ocak'ta PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkacak. Oyun sanal gerçeklik açısından ilk bir sene boyunca yalnızca PlayStation VR'da oynanabilecek.

yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2017 15:27 (0)
yeter artık çıkartacaklarsa çıkartsınlar şunu ne çok reklam yaptılar kendileri oynayıp duruyor 1 senedir.
MK Okuru, 04.01.2017 12:37 (0)
Ayvalı yedik o zaman ,biyerden sonra sıkıyor artık ,zaten boss fight lar belaydı,adamı tam öldürecekken dandik kayıt sistemi sayesinde en baştan al boss fight ı,sonra hile indir ,bitir ama yine uğraş bi 5 dk , hile hata versin ,oyun kapansın ,bi önceki kayıtdan al,çok kolaydı sanki oyunları
MK Okuru, 05.01.2017 10:03 (0)
MK Okuru, 05.01.2017 07:08 (0)
MK Okuru, 05.01.2017 01:28 (0)
bekliyoruz bakalım, ön siparişimizi ettik.. madhouse modunu çok merak ediyorum yalnız..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.