Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Resident Evil 7

Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor?

Oyunu nasıl bitirmemiz gerek?

Ersin Kılıç - 30.01.2017 11:59
Ersin Kılıç - 30.01.2017 10:34
Geçtiğimiz hafta çıkan ve olumlu yorumları da beraberinde getiren Resident Evil 7'nin etkisi devam ediyor. Sitemizde yayınlanan incelemesine buradan, VR performansına ise buradan ulaşabileceğiniz oyunda her Resident Evil oyununda olduğu gibi ekstra silah ve özelliklere kavuşmak mümkün.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun içerisinde bulacağınız ya da antik para toplayarak açabileceğiniz silahlar ve özellikler dışında oyunu bitirdiğinizde de ekstra silah ve özelliklere kavuşabiliyorsunuz. Biz de bu haberimizde hangi içeriğe nasıl kavuşabileceğinizi derledik.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Albert-01 Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Adını Albert Wesker'den mi alınmış bilinmez ama Albert-01 oyunun en özel silahlarından birisi. Az mermi almasına karşın oldukça etkili olan bu silahı açabilmek için oyunu herhangi bir zorluk seviyesinde bitirmeniz gerekiyor. Oyuna tekrar başladığınızda silaha kavuşuyorsunuz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.04.2017 21:31 (0)
MK Okuru, 30.01.2017 18:44 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.