Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Revelation Online

Revelation Online'dan yeni fragman geldi

MMORPG eksikliğine ilaç geliyor

Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 12:46
Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 12:45
Son yıllarda gittikçe daha az sayıda görebildiğimiz MMORPG oyunları, kullanıcıların ilgisinin farklı türlere kaymasından kaynaklandığı gibi, kaliteli MMORPG'lerin de artık piyasada bulunmamasından de etkileniyor. My.com'un yeni MMORPG oyunu Revelation Online ise son yıllardaki MMORPG açlığına ilaç gibi gelecek bir yapım. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

NetEase tarafından Asya piyasasında uzun süredir oynanan oyun My.com tarafından batıya getiriliyor. Açık dünya PvP, Arena, Battlegrount, Raid, Dungeon, Kale savaşı gibi birçok farklı oyun mod'una da sahip olacak olan Revelation Online, ayrıca 3 farklı oynanış şeklini de kullanıcılara sunuyor. İsterseniz hedefsiz yeni nesil MMORPG'ler gibi oynayabileceğiniz yapım, isterseniz de klasik mouse ile hareket etmeye veya hedefe kilitlenmeye izin veriyor. Şuan için kapalı beta aşamasında olan oyunun yeni sinematik fragmanı ise bugün yayımlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Revelation Online'nın yeni sinematik fragmanı:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 14:58 (0)
bune ya çoluk cocuk koymuşlar,mmorpg mi yoksa japon animesimi belli değiller artık
MK Okuru, 11.01.2017 16:30 (0)
uzak dugudaki çogu oyun batılıların yaptıgı çogu oyundan daha güzel mesala kore oyunları oynanış ve görsellik olarak daha hoş görünüyorlar bana göre
MK Okuru, 11.01.2017 15:36 (0)
Bu haberi yapan bu oyunu oynamış mı merak ediyorum. Oynayıpta beğendiyse ne kadar oynamış. Ben bu oyunu end game kadar para sırf verdiğim için oynadım. 5 para etmez , kalitesiz bir oyun. Vasat grafiklere ve efektlere sahip. Ayrıca bildiğin 7 yaş oyunu.Hayatımda ilk kez satın alıp pişman oldugum oyun

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.