Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > League of Legends

Riot Games Türkiye'nin tepe ismi değişiyor

Firmada önemli değişiklik

Ersin Kılıç - 02.01.2017 15:14
Ersin Kılıç - 02.01.2017 15:13
2012'de Türkiye ofisi açılan Riot Games, özellikle e-spor, turnuvalar ve ülkemizde oyunlara olan bakış açısı konusunda önemli adımlara imza attı. Hasan Çolakoğlu önderliğinde Türkiye ofisi açılan firmada önemli bir değişiklik yapıldığı bugün resmi olarak açıklandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Riot Games Türkiye müdürü Hasan Çolakoğlu hem oyunun resmi kanallarında hem de kendi profilinde yapmış olduğu açıklama ile firmanın Türkiye ayağındaki görevini Bora Koçyiğit'e bıraktığını ve kendisinin de Riot Games'in merkezine geçtiğini duyurdu. Los Angeles'ta bulunan merkezde gelişmekte olan pazarlardan sorumlu direktörolarak görev yapacak olan ve Türkiye yine sorumlu olduğu ülkelerden biri olan Hasan Çolakoğlu'nun tam açıklaması ise şu şekilde;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz."Sevgili Arkadaşlar,Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ailem ve benim için çok heyecan verici bir gelişmeyi paylaşmak isterim.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

5 yıl önce, Riot Games ekibine katıldım ve İstanbul'daki ofisi kurarak Türkiye’deki oyunculara kaliteli bir oyuncu deneyimi sağlamak için çalışmalara başladık.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Türkiye oyuncu topluluğunun desteğiyle ve Türkiye'deki süper ekibin gayretiyle League of Legends, Türkiye'de ana akım espora dönüşerek büyük bir başarı hikayesi oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2017 yılı itibariyle küresel bir kapsamda daha fazla oyuncu değeri yaratmaya yardımcı olmak amacıyla, şirketteki bir sonraki görevime geçiyorum. Gelişmekte olan pazarlardan sorumlu direktör olarak bu yıl içinde ailemle birlikte merkez ofisimizde çalışmak için Los Angeles'a taşınacağız.
Türkiye ofisi, yeni Ülke Müdürümüz Bora Koçyiğit liderliğinde yola devam ediyor olacak. Başta Can Gürel ve tüm ekibimiz Bora'yı mükemmel oyuncu güvenini inşa etmeye devam etmesi için destekleyecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Türkiye hala sorumlu olduğum ülkelerden biri olacağı için, çok uzakta olmayacağım. Mükemmel oyuncu deneyimleri sunma misyonumuz tüm hızıyla devam ediyor!"Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hasan “Haswan” Çolakoğlu

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.01.2017 16:06 (0)
MK Okuru, 02.01.2017 22:11 (0)
herkesin birbirine tek attığı shitshow bir oyuna dönüşmeseydi iyiydi nerede o s1-3 zamanları
MK Okuru, 02.01.2017 19:02 (0)
helal olsun en azından bir türkün bizi orda temsil etmesi güzel bi şey başarıların devamı dileriz işallah kariyerinde daha üst noktalara erişir
MK Okuru, 02.01.2017 16:36 (0)
sanki tr serverinde muhteşem şeyler yaptıda la ya gidiyor,server berbat durumda rezillik herkes herşeye küfür ediyor,saygı sevgi 0 sadece daha fazla para kazandırdı diye server iyi gibi gösteriliyor,umarım batar şu sacma serveriniz ve oyununuz yakın zamanda
MK Okuru, 02.01.2017 16:12 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.