Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > League of Legends

Riot Games'den Blizzard'a "vahşi" gönderme

"Kahramanlar her zaman ölür, Mercy."

Hürcan Köse - 11.01.2017 09:59
Hürcan Köse - 11.01.2017 09:59
Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız gelişmeler doğrultusunda League of Legends'ın en eski ve en sağlam şampiyonlarından olan Warwick'in hem fiziksel görünümü, hem de yeteneklerinin tekrar düzenlenip yenileneceğini söylemiştik.

Yeni Warwick'in ayrıca seslendirmeleri de değişmiş. SkinSpotlights adlı YouTube kanalı Warwick'in yeni seslendirmelerini bir videoda derlemiş ve bu videonun 26. ve 27. saniyesinde Warwick'in, Overwatch'ın destekçi sınıfı karakterlerinden birisi olan Mercy'ye tatlı bir gönderme yaptığını duyuyoruz. Elbette amaçları direkt olarak bu yönde olmayabilir ancak kim dinlese bu çıkarımı yapacaktır diye düşünüyoruz.


Overwatch'ta bulunan Mercy, ultisini kullandığında "Heroes never die!" yani "Kahramanlar asla ölmez!" diyor ve takım arkadaşlarını canlandırıyor. Warwick'in bu videoda duyduğunuz repliği ise "Heroes always die!" yani "Kahramanlar her zaman ölür!" Burada bariz bir gönderme olduğunu düşünüyoruz. Oyun firmalarının kendi aralarında böyle tatlı atışmalar yapması gerçekten yüzümüzü güldürüyor.
bunları kaçırma
yorumlar (33)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.01.2017 10:55 (0)
MK Okuru, 12.01.2017 19:44 (0)
Dota'yı blizzard yapıp sattı zaten dota wowun içindeydi lol de wowdan alındı hala Riot > Blizzard Gibi Öznel Yargılı Ve Aptal Yorumlar Yapmayın ( TRIGGIRED )
MK Okuru, 15.01.2017 17:30 (0)
Önce oynadığı oyunun firmasını , sonra kendini üstün görenlere yazıyorum . 1 Saniye düşünün bunu yapınca ne kazanıyorsunuz .
Oynuyorsanız kendinize başkasına değil . Sağa sola gereksiz yazılar yazmayın . (bu yorumun altına da saçma sapan cevap yazacak birileri muhakkak çıkacaktır. )
MK Okuru, 11.01.2017 14:59 (0)
MK Okuru, 12.01.2017 11:12 (0)
Ya bi salarmisin krdsm riotu? Ben kotu niyetli bi gonderme oldugunu dusunmuyorum ancak oyle bisi varsa bi laf vardir tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis diye

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.