Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Robert Kirkman, The Walking Dead hakkında bazı açıklamar yaptı

Dizi 12 sezon devam edebilir

Onur Güner - 30.12.2016 17:51
Onur Güner - 30.12.2016 17:51
aMC kanalının ciddi anlamda reyting rekorları kıran dizisi The Walking Dead, bildiğiniz gibi çalkantılı bir 7. sezon geçirmiş, genel olarak hayranları tarafından yine de sevilmişti. Dizi tıpkı çizgi romanında olduğu gibi başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Ancak dizinin hayranları artık yavaş yavaş dizinin ne zaman biteceğini merak etmeye başladı ki bu konu hakkında yapımın yaratıcısı Robert Kirkman'dan bir açıklama geldi. En son 100. sayısının yayınlandığı çizgi romanda açıklama yapan ünlü yapımcı Kirkman, üstü kapalı The Walking Dead isminin 12 sezon boyunca devam edeceğini söyledi.Robert çizgi romanının 100. sayısına özel yaptığı açıklamasında, ''Çizgi romanın 100. sayısına gelmek tam altı yıl sürdü. Dile kolay tam altı yıl. Ama bir altı yıla daha ihtiyacımız var. Ancak o zaman dizinin önüne geçebilir çizgi roman.'' ifadelerini kullandı. Yani ünlü yazar böylelikle kafasındaki The Walking Dead macerasını tam yansıtabilmek için hedefindeki sezonu da söylemiş oldu. Ayrıca bildiğiniz gibi Robert Kirkman daha önce yaptığı bir açıklamasında da dizinin uzun yıllarca televizyon ekranlarında kalmasını istediğini söylemiş ve bunun için elinden geleni yapacağını açıklamıştı.

Bir de çok iyi giden reytingler olunca diziyi en az 5-6 sezon daha ekranlarda görebilmemiz kuvvetle muhtemel. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce dizinin 12. sezonu olsun mu yoksa 1-2 sezon sonra final yaparak ekranlara veda mı etsin?
yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.01.2017 05:40 (0)
Supernatural de 4 sezona kadar efsanedi sonra saçmaladılar ama izletiriyorlardı onlar bile şuan 12 sezonda ise The Walking Dead de çok rahat 5 sezon daha gider sıkıcı bir sezon göremedim her sezonun heycanı ayrı..2-3 bölümde olucak şeyleri yarım sezonda anlatıyorlar buda dizinin sezonlarca gidiyor..
Seviye: 2
Silmak, 31.12.2016 05:40 (0)
kâr yaptığı sürece sürecektir, dizi-sever olarak bildiğim herkes de bu serinin hayranı olduğu için reyting'leri direkt çakılmadığı müddetçe 12 sezon hayal olmaz.
Seviye: 3
ozan86, 02.01.2017 12:05 (0)
Bir bölümde anlatılabilecek şeyi 8 bölümde anlatma beceri değil uyanıklıktır.

Ayrıca izleyiciyi aptal yerine koymayın. Fanboyluk da yapmayın. Bugüne kadar her sezonda dizi ağır ilerliyordu ama bu kadar sıkıcı değildi. Uzatmak için bölüm yapmakla normal akışta bölüm yapmanın farkını anlıyoruz mal değiliz.
MK Okuru, 01.01.2017 16:56 (0)
1) Cizgi roman 162. sayısında 100. değil. Ayrıca Kirkman 300. sayıda seriyi bitirmek istiyor

2) Bence 12 sezon rahat gider. Sizin reyting kaybı dediğiniz şey 13 milyondan 11 milyona düşmesi ki aynı insanlar o gece değil başka bir gün izlemeyi tercih ediyorlar. Breaking Bad 3 milyonla yürüdü gitti


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.