Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

Rusya: "FIFA 17 Gey oyunu"

Putin PES'ci çıktı...

Furkan Sakoğlu - 06.12.2016 14:45
Furkan Sakoğlu - 06.12.2016 14:45
Evet, yanlış okumadınız. Rus parlementosundan birkaç milletvekili, Rusya İletişim Denetleme Kurumu'na gönderdikleri mektupta, FIFA 17'yi Rusya'nın Gey Propagandası Kanuna muhalefet ettiğini iddia etti. Ancak bu iddianın temeli, aşağıda gördüğümüz oyun hatası yüzünden değil, EA Sports'un geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği LGBT desteği.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.The Guardian gazetesinin de haberini yaptığı üzere, geçtiğimiz aylarda İngiltere Premier Lig'inde gerçekleşen hafta sonu etkinliğinde, birçok oyuncu rengarenk formalar, kramponlar giyerek sahaya çıkmış ve LGBT bireylerine olan desteklerini göstermişti. Rus milletvekilleri de konu ile ilgili yaptıkları açıklamada, her ülkenin kendi iç kanunları olduğunu ve bu kanunlara itaat edilmesi gerektiğini belirtti. FIFA 17'nin her yaştan oyuncu tarafından oynandığını ve bu gibi desteklerin, genç yaştaki oyuncuları etkileyebileceğini belirten milletvekillerinin EA Sports'u, oyunun kodlarını değiştirmeye ve ilgili içeriği oyundan çıkarmaya, ya da oyunun yaş sınırını yükseltmeye davet etti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.EA Sports ise Rusya'dan gelen bu açıklamadan hemen sonra, İnsan Hakları Organizasyonu tarafından dünya üzerinede LGBT bireylerin çalışabilecekleri en iyi yerler listesinde olduklarını duyurdu.
yorumlar (39)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.12.2016 12:02 (0)
Dünyadaki açlığın, savaşın ve negatif şeylerin sorumlusu lgbt bireyler değil.
MK Okuru, 06.12.2016 16:18 (-2)
bütün doğu milletleri mi düşük iq lu olur ya?anlamıyorum arkadaş almanya'dan doğuya gittikçe zeka seviyesi keskin bir biçimde azalıyor.
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 15.12.2016 17:42 (0)
Putin eşcinselliğe tamamen karşı biri hatta ilk seçildiğinde hemen eşcinsel bayrağı bile yasaklamıştı bunu demesine şaşırmadım.
Seviye: 3
komikaze, 09.12.2016 15:00 (0)
Otomatik oldu sanırım onaylama çok hızlı onay oldu şok içersindeyim.Böyle her haberinize yorum yaparım.Düşünce ve duygular sıcakken daha iyi yorumlamak.
Seviye: 3
komikaze, 09.12.2016 14:57 (0)
Merlininkazani ,
Ne kadar seçsende küfür yorumları yayınlanıyor.Bu sebepten belli başlı küfürleri alıp kalıp şeklinde scriptleyin sonrada otomatik onaylama sistemi getirin hem hızlı olur hemde bundan kötü olmaz.Çünkü sizin sitede çok fazla yorum yapan insan var kontrol etmeniz zor çağa ayak uydurun.
MK Okuru, 06.12.2016 18:44 (-2)
şu eşcinsellere gösterilen destek,ortadoğuda afikada ölen milyonlarca çocuğa gösterilseydi şimdi herşey daha güzel olurdu,herkes lgbt bayrağı falan takıyor,iyilikten güzellikten bahsediyor,çocuklar ölünce 3 maymunu oynuyorlar,dünya yanıyor,bu alev herkesi yakacak,uyumaya devam etsinler...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.