Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead (TV)

SPOILER: Walking Dead'de isim listesi eksildi

Dizide bir isim silindi, hayranlar ortalığı birbirine kattı

Merlin'in Kazanı - 02.11.2015 14:45
Merlin'in Kazanı - 02.11.2015 14:44
Walking Dead dizisinde geçen hafta olanları biliyorsunuz. Nicholas ve Glenn bir çöp tenekesinin üstünde sıkışmıştı. Nicholas'ın kafasına tabancayı dayayıp, tetiği çekmesinin ardından ikisi de zombilerin üstüne düştüler. Nicholas, zombiler tarafından paramparça edilirken, Glenn de (Steven Yeun) onun altında kalmıştı. Bundan sonrasını henüz bilmiyoruz. Ancak bu hafta dizinin açılışında geçen isimlerde Steven Yeun'un adı bulunmuyor. Bunu bir çok noktaya yorabiliriz. Ya gerçekten Glenn karakterini öldürdüler ya da dizinin yapımcıları bizleri meraka sürüklemek için bir oyunlar çeviriyorlar. Ancak Glenn'i tanıyorsak, her koşulda kurtulmaya odaklanmış olduğunu da biliyoruz.Dizin sevilen karakterinin isminin listeden çıkartılmış olması, sosyal medya üzerinde de çok yankı buldu. Hayranları (elbette biz de) merakla onun durumu hakkında bilgi bekliyor.
yorumlar (24)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.11.2015 19:26 (0)
Nicholas üstüne düştü filan demişsiniz madem öyle glenn neden zombiler nicholas ı yerken acı çeker gibi bağırıyordu.Nicholas ı yiyorlarsa glenn in bağırmaması ve acı çeker gibi bir ifadeye sahip olmaması gerekir.Yaşarsa o zaman saçma olur.
Seviye: 1
DerinFrekans, 03.11.2015 14:00 (0)
yav arkadaşlar cidden komiksiniz yapımcılar açıkladı demiş bazılarınız ulen yok glenn ölmedi 3 bölüme dönecek mi diyeceklerdi Jon Snow hesabı...

Size Öz Türkçe yazdım aşağıda adam 7. bölümde geri dönecek... 8-15. bölümlerinin hepsinin çekimlerinde yeni kostümü, silahıyla yeni oyuncu ve bölgede defalarca görüntülendi...

Glenn'in ölümü böyle cacık olmaz... bkz. Çizgi Romanı (ama dizide bence Negan'ın kurbanı başkası olacak, büyük ihtimal Morgan)
MK Okuru, 03.11.2015 12:31 (0)
kenny o kadar zombinin arasından sağ çıktıya buda çıkar arkadaş :D
MK Okuru, 02.11.2015 20:23 (0)
Bence Glenn'in ölümü ani oldu. Dizinin demirbaşı bir karakterin böyle aniden ölümü mantıklı değil. Diziden ayrılacak olsa önceden hissettirilirdi; işte manitasıyla vedalaştırılırdı; son bölüm Glenn'in üzerine yoğunlaştırılırdı, filan. Ama aniden başka projeden iyi para teklif edildiyse başka.
MK Okuru, 03.11.2015 09:24 (0)
Bence çöp konteynırının altina sürünerek hayatta kalacak benim ilk izlenimim oyle. Ölecegini zannetmem.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.