Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Marvel Future Fight

Şahingöz ve Medusa, Future Fight’a katıldı

Oyuna yeni karakterler ekleniyor

Ersin Kılıç - 12.01.2017 10:40
Ersin Kılıç - 12.01.2017 10:40
Netmarble Games Corp. çok sevilen oyunu oyunu MARVEL Future Fight’a yeni karakterler ekliyor: Şahingöz (Kate Bishop) ve Medusa savaşa katılırken, Marvel’ın en yeni süper kahramanlarından Demiryürek de ilk kez bir oyunda boy gösterecek. Mevcut karakterlerden beşi için de yeni kostümler eklenecek: Marvel ŞİMDİ çizgi roman serisinden dört kostüm ile, Marvel’ın “Canavarlar Serbest Kaldı” serisinin ilk sayısının MARVEL Future Fight varyant kapağından esinlenmiş eşsiz bir Muhteşem Hulk kostümü. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

MARVEL Future Fight ayrıca oyuncuların tecrübe kullanarak kostümlerine seviye atlatmasını sağlayan yepyeni bir özellik de sunacak. Kostümler geliştirildiğinde çeşitli değerler artarken, yeni özellikler de eklenecek.Kahramanların benzersiz versiyonları Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee, “MARVEL Future Fight ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, oyunculara favori süper kahramanlarının sadece klasik halleriyle değil, başka yerlerde bulunmayan versiyonlarıyla da oynama şansı vermesi,” diyor ve ekliyor: “Yeni özellikler eklemeye devam ederek oynanış ve stratejileri sürekli olarak çeşitlendirmek istiyoruz – örneğin Kostüm Geliştirme.” Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni Yıl etkinliğini kaçırmayınBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Netmarble bunların yanında 17-30 Ocak 2017 tarihleri arasında Yeni Yıl temalı etkinlikler ve bir adet de oynanabilir bölüm ekleyecek. Oyuncular kar kaplı bir şehirde bölümler tamamlayarak kazandıkları nişanlarla özel eşyalar satın alabilecek. Kullanıcı arayüzünü kolaylaştırmak adına, artık hızlı ISO-8 geliştirmeleri için malzemeler otomatik olarak seçilebilecek ve kahraman ekipmanları farklı özellikler arasında rahatlıkla geçiş yapabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.MARVEL Future Fight‘a gelen güncellemelerinden bazıları:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

●       Üç Yeni Karakter:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

○       Kate Bishop – Orijinal Şahingöz’ün halefi. Okçuluk ile yakın dövüşte yetenekli ve çevik.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

○       Medusa – Inhumanların kraliçesi ve Black Bolt’un karısı. Saçlarının gücüyle halkını tehdit eden herkesi yeniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

○       Demiryürek – 15 yaşındaki dahi Riri Williams, en yeni ve güçlü Demir Adam Zırhı teknolojisini kullanarak düşmanlarını yok ediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

●       Beş Yeni Karakter Kostümü: Yellowjacket, Kaptan Amerika, Kırmızı Hulk ve Sincap Kız için Marvel ŞİMDİ kostümleri gelirken; Hulk (Amadeus Cho) için ise, Marvel’ın “Canavarlar Serbest Kaldı” serisinin ilk sayısının MARVEL Future Fight varyant kapağından esinlenmiş bir “Canavarlar Serbest Kaldı” kostümü geliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

●       Yeni Kostüm Geliştirme Sistemi: Karakterlerin bölüm tamamlayarak tecrübe kazanıp kostümlerini değerlerini arttıracak şekilde geliştirebileceği yeni bir sistem oyuna ekleniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

●       Yeni Yıl Etkinlik ve Bölümleri: Yeni yılın şerefine tüm oyuncular, 17-30 Ocak 2017 tarihleri arasında kar kaplı bir şehirde geçecek yeni bir etkinlik bölümünün tadını çıkaracak. Bölümleri tamamladıkça özel nişanlar kazanıp, bunlarla da sınırlı ve etkinliğe özel eşyalar satın alacaklar..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

●       Kullanıcı Arayüzü İyileştirmeleri: Hızlıca ISO-8 geliştirmek için malzemeleri otomatik seçme özelliği eklenecek. Bir diğer özellik sayesinde oyuncular kahraman ekipmanlarındaki “özellik”leri değiştirecek.  Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Basın Bülteni
yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 12:36 (0)
Bu süper kahramanların bir kısmının ismi Türkçe'ye çevrilmiş. Ya hepsini çevirseler ya da hiç çevirmeseler :D

Yarasa Adam, Süper Adam, İki Yüz, Yürüyen Uçak.... :P

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.