Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Grand Theft Auto: San Andreas

San Andreas'ın seks içerdiği onaylandı!

San Andreas'ın seks içerdiği onaylandı!

Merlin'in Kazanı - 30.07.2010 08:35
Merlin'in Kazanı - 16.07.2005 21:14
Hafta içi oyunseverlerin en çok konuştuğu konulardan olan hatta araştırmanın içine Hillary Clinton'ın bile katıldığı "San Andreas'ın içinde Hot Coffee modu resmen var mı, yok mu?" tartışması sonunda nihayete erdi. Oyun içinde seks içeren bölümün olduğu resmen onaylandı.

Akıllara en çok takılan konunun başında hiç şüphe yok ki bir yıla yakın süredir PlayStation 2'de oynanan bir yapımın içindeki "görevin" neden PC versiyonu çıktığında ancak anlaşılabildiği. Bunun cevabı ise şu şekilde; PS2 üzerinde oynayanların kolay yoldan hile yapamaması sonucunda bahsi geçen bu "Hot Coffee" görevini açmaları da kolay olmuyor. Ciddi anlamda vakit harcamak gerekiyor. Oysa ki PC versiyonunda yüklenecek küçük bir yama ile ya da dosyalarda yapılacak minik bir değişiklik ile bu "görevi" açmak mümkün.

Peki bu Hott Coffee modu nedir?

Hot Coffee modu, ancak ana karaktermiz Carl Jonshon'ın (CJ) sex appel seviyesinin maksimum noktaya ulaştığında ortaya çıkıyor. Maksimum seksapelliğe sahipken her hangi bir kız arkadaşımızla yaklaşık dört beş kere içki içmeye gidersek sonunda kız arkadaşımız bizi evine "kahve içmeye" çağırıyor.

Evin içine geçildiğinde minik bir seks oyunu oynanmaya başlanıyor. Üzerine yırtık bir t-shirt ya da seksi bir kıyafet giyen kız arkadaşımız ile yatak odası içerisinde çeşitli pozisyonlarda duruyoruz. Tıpkı spor salonunda yaptığımız egzersiz çalışmaları gibi klavye ve mouse tuşlarına basarak ritim tutturuyor, istenilen seviyeye ulaşmaya çalışıyoruz. Sonunda ya kız arkadaşımız tarafından tebrik ediliyor ya da başarısız oluyoruz.

Sonuç olarak işin içine gerçekten önemli kişilerin karıştığı bu sorgulama sırasında Rockstar baştan inkâr etse de oyunlarının içinde resmen seks bulunduğu onaylandı. Bundan sonra ne olacağı ise merak konusu. Yıllar evvel içerisinde kan ve vahşet olması nedeniyle toplatılan ve kan yerine yeşil sıvılar eklenmiş versiyonları çıkan oyunlara yapıldığı gibi bir düzenleme mi yapılacak, yoksa farklı yollara mı gidilecek. Hepsini zaman gösterecek.

yorumlar (36)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.06.2015 23:09 (0)
MK Okuru, 29.11.2014 20:40 (0)
MK Okuru, 15.02.2013 20:46 (0)
MK Okuru, 26.03.2010 14:47 (0)
yaa ben sesi duyuyorum ama seks yaptıklarını duyamıyorum o nasıl olcak
MK Okuru, 13.03.2010 17:17 (0)
ya cinsel cazibeyi fuulledim ama daha açık anlatırsanız sevinirim:)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.