Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Sea of Thieves

Sea of Thieves ne zaman çıkacak?

Çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç - 16.06.2016 15:14
Ersin Kılıç - 16.06.2016 15:14
Sadece yılların değil Microsoft'un da eskitemediği nadir firmalardan biri olan Rare'in yıldızı parlayan yeni oyunu Sea of Thieves, özgün yapısı ve farklı tarzı ile Xbox konferansının da en sevilen oyunlarından biri oldu. işte oyuncuların merakla beklediği Sea of Thieves'in çıkış dönemi firmanın önde gelen isimlerinden biri tarafından açıklandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun ile ilgili Videogamer sitesine ropörtaj veren Xbox'ın pazarlama müdürü Aaron Greenberg "Sea of Thieves ve daha birçok yapım Scalebound ile birlikte (Şubat) aynı döneminde çıkacak." açıklamaları ile oyunun çıkış tarihini de resmi olmasa da belirtmiş. Bunun yanı sıra Greenberg önümüzdeki yılın bu dönemleri için en yoğun oyun çıkış yapacakları dönem olacağının da altını çizmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.06.2016 23:24 (0)
Ersin Kılıç; ''Sadece yılların değil Microsoft'un da eskitemediği nadir firmalardan biri olan Rare'' yazdığın kısımda; Rare kelimesinin dilimizde ''nadir'' kelimesinin karşılığı olması dolayısıyla, dilin sözeldokusuna anlam bütünlüğü bakımından yaptığın bu ufak gönderme gayet hoştu.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.