Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone'ın yeni fragmanı yayınlandı

Dünyanın sonundan kurtulan ve yeniden yapılanan insanlık

Hürcan Köse - 21.04.2017 11:32
Hürcan Köse - 21.04.2017 11:32
IMGN.PRO geliştirmekte oldukları yeni izometrik RPG oyunu Seven: The Days Long Gone için bugün yeni ve uzun bir fragman yayınladı. Oyunun sonunda çalacak olan parçanın eşlik ettiği video aslında tam da bir müzik klibi kıvamında yapılmış ve gerçekten de o hava yakalanmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Müziğin büyük bir yer edineceği Seven: The Days Long Gone'da blues tonları bolca duyulacak. Müzik yapımcısının özellikle bu tarzı seçmesinin de oyunun teması ile bayağı alakası var. Zaten fragmanda da zorla çalıştırılan işçileri görüyoruz. Bu da akıllara afro-amerikan devrimini ve dolayısıyla da Blues müziğini getiriyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugüne kadar hep post-apokaliptik senaryolarını gördük ve bu senaryolarda radyasyona ya da başka şeylere karşı hayatta kaldık. Ancak Seven: The Days Long Gone'da biraz daha ileri, dünyanın sonundan kurtulmuş insanlık senaryosuna gidiyoruz. Artık medeni topluluklar kurulmuş ve yeni bir dünya yapımına başlanmış. Ancak otoritede ters giden bir şeyler var. Seven'da bu otorite sıkıntısını çözmeye çalışacağız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Steam aracılığı ile PC'ye çıkacak olan Seven: The Days Long Gone'ın yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.04.2017 12:38 (0)
PC nin exc oyunlarına bak PS4 ün exc oyunlarına bak... PS4 ve PC sahibi olmak şart oldu.
MK Okuru, 21.04.2017 18:58 (0)
Bu oyunun müziklerini yapan adam Marcin Przybyłowicz, The Witcher 3 ün de müziklerini yaptı. Çok kaliteli bir müzisyen adam ya.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.