Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.


Tüm dünyada 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü sonunda geldi çattı. Sevgilisi olan bireyler çiftlerine şimdiden birbirinden değerli hediyeler hediye etip romantik tutumlarını sergiledi bile. Benim gibi yalnızlar da karşılarına çıkan 'Sevgililer Günü' listelerine bakarak iç çekmeye devam ediyor. Ben de bir güzellik yaparak siz okurlarımız için oyun dünyasında bulunan en imrenilesi çiftleri tek bir çatı altında toplayıp beğeninize sundum.

Listede sizin de eklemek isteyeceğiniz, benim unutmuş olduğum birçok çift olduğuna eminim. Onları da yorumlardan bildirmeye çekinmeyin. Bir sonraki senede onları da ekleriz listemize. Şimdilik Sevgililer Günü'nüzün iyi geçmesini diliyorum. Sevgiliniz yoksa da sıkmayın canınızı, açın tatlı bir müzik, girin favori oyununuza, kafa dinleyin. Yapacak şey çok.

Sevgiliniz varsa ve ona hala sevginizi göstermediyseniz de elinizi çabuk tutun. Her insan değerli olduğunu bilmek ister!
yorumlar (25)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.