Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

Sevindirici haber geldi. Yeni yama yolda

Biran önce gelse de şu sorunlar bitse

Onur Güner - 16.08.2016 19:23
Onur Güner - 16.08.2016 19:22
Hala daha ilk çıktığı an ki gibi gündemden düşmeyen No Man's Sky için hatırlayacağınız üzere oyuncuların şikayetleri almış başını gitmişti. Özellikle oyun bilgisayar platformları için çıkışını yaptığında maalesef bir takım sorunları da beraberinde getirmişti. Oyun içinde yaşanan optimize sorunları artık oyuncuları bunaltmıştı ve oyuncularda yapımcı şirket Hello Games'i adeta şikayet bombadırmanına tutmuştu. Şikayetlere daha fazla dayanamayan şirketten ise sonunda beklenen sevindirici haber geldi. Hello Games'in kurucusu Sean Murray sonunda beklenen müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden verdi. BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK

BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK

Sean Murray'a göre Hello Games stüdyosu oyunun aşırı derecede ihtiyaç duyduğu yama üzerinde çalışıyor. Yeni çıkacak yama ise oyunun çıktığı her iki platform, PC ve PS4 platformları için gelecek. Ayrıca internette dolaşan bilgilere göre bu yama sadece ön yama olacak ve asıl büyük yama ise önümüzdeki aylarda gelecek. Ayrıca bu yama ile birlikte PS4'de yaşanan FPS düşüşü de engellenecek. Henüz ne zaman çıkacağı konusunda net bilgi olmasa da, bazı söylentilere göre haftaya kadar her şey netlik kazanacak.
bunları kaçırma
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.08.2016 16:12 (0)
Arkadaşlar ilk başta ben de sıkılır gibi oldum.ama oyun size en ufak bi ipucu vermediği için klasik oyuncu gibi oynuyorsunuz ve sizi sıkıyor aslında.Eğer biraz farklı düşünürseniz farklı oynamayı seçerseniz müthiş keyf almaya başlayacaksınız.extreme survival bile başlı basina bir keyf oldu benim icn
MK Okuru, 17.08.2016 14:05 (0)
MK Okuru, 16.08.2016 21:52 (0)
Ben olsam fazla sevinmem çünkü yeni yamanın betasını denemek için 2 kere iade ettiğim oyunu 3. Kere aldım ve iade ettim birinci önceliğimiz dedikleri phenom işlemci desteğini bile yapamışlar oyun bu seferde masa üstüne atıyo ve bundan yakınan sadece ben değilim yama fail demedi demeyin.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.