Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Sid Meier’s Civilization VI

Sid Meier’s Civilization VI'ın ücretsiz demo'su çıktı

Denemek isteyenler için güzel fırsat

Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 09:22
Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 10:22
Oyun dünyasında strateji türünün en sağlam örneklerinden biri olan Civilizatio, Sid Meier tarafından 1991 yılından beri hayatımızda. İlk olarak DOS (Evet bildiğimiz DOS) işletim sistemi için 991'de satışa sunulan yapım daha sonra Windows, Macintosh, Amiga, Atari ST, Super NES, Sega Saturn, PlayStation ve N-Gage gibi platformlar için de yayımlanmıştı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Sunduğu derin diplomasi seçenekleri, birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapması ve sıra tabanlı oynanışı ile bizlere kendi tarihimizi yazma şansı veren seri, 6. oyunu ile bir kez daha bizleri ekran başına bağlamıştı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise 2K ve Firaxis'ten yapılan açıklamaya göre Civilization VI, Steam üzerinden ücretsiz demo'ya kavuştu. Daha önce Civilization oyunu oynamamış ve seriye uzak kalan, ya da VI'yı denemeden satın almak istemeyen oyuncular için kaçırılmaz bir fırsat olan demo'ya şuradan ulaşabilirsiniz.
yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 15:05 (0)
ücretsiz demo kavramınıda yeni duydum :) hangi demolar ücretli merak ettim :)
Seviye: 1
Spider_hip, 17.03.2017 11:52 (0)
Civ serisini 5.si ve Beyond Earth dışında hep sevmişimdir. Bu 6. da fena değil, grafiklerin toonlaştırılmasına da alıştım. Ama tam da doyurduğunu söyleyemem. 3. ve 4. deki kadar müptelası yapmadı. Ek paket bekliyorum, hala çıkmaması enteresan.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.