Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 10.05.2011

Mesaj Sayısı: 301

son yorumlar

Microsoft, PC oyun emülatörlerini yasakladı!

08.04.2017 04:04

muhtemelen nintendo tarafının baskıları sonucu alınmış göstermelik bir karardır. zaten bu işin niyetlileri store vasıtası ile emulatörlerini elde etmiyorlar, olaya vakıf olan nasılsa bulur. eğer cidden samimi olsaydı ms, bu emulatörlerin sistemde kurulmasını ve çalışmasını engelleyen zorunlu bir cumulative update çıkartırdı win 10'a. işte o zaman vaziyetler sıkıntılı derdim.

Ash vs Evil Dead - 3. sezon geliyor

04.04.2017 12:33

güzel haber. hemen evdeki necronomicon'u baştan okuyup yeni sezona hazırlanayım.

XBox Scorpio'yu bekleyenlere kötü haber

03.04.2017 18:15

zamanla yeni çıkan parçaları konsolun kasası (ana kartı) desteklemez, çok beklenen oyunlar için optimizasyonları satmasını istedikleri parçalara göre yaparlar ve pc'deki min-maks gereklilik mevzusu gelir, eeee o zaman bu konsol denilen şey direkt pc kasasına evrilmiş oluyor. exc. oyunlar desen zaten xbox onlarda hiç güçlü olmamıştır, garipmiş.

Zelda: Breath of the Wild PC'de orjinalinden iyi çalışıyor

03.04.2017 15:37

eğer fason çıkmazsa ki bazı yerlerde öyle olduğu konuşuluyor, büyük olay olur. pc'nin tüm gücünü kullancak şekilde 1.8.0, hatta 2.0 sürümleri falan da çıkarsa donanım olarak çok iddialı olmayan switch platformunu sollar.

Aral oyunlarında %70'e varan indirimler

03.04.2017 15:31

yağmurlu havada su yok sana aral, adamların indirimi bile bindirim.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

BTK, yeni Türk hacker ordusu kuruyor

26.12.2016 05:27

yandaş görüşü paylaşan bilgisayarcı abileri toplayıp ayda 10 bin lirayı cukkalamalarını sağlayacak bir uygulama olmasa bari. mesai saatlerinde milletvekili bakan çocuklarına sistem kurma, oyun crack'leme falan, umarım yanılıyorumdur.

Windows 10'un oyun mod'u tuşu Insider'lar için yayımlandı

27.01.2017 06:46

özellikle sahtelerdeki performans artışı için odaklanmış vaziyetteler dostum.

"Playstation 5, 2018'de çıkacak"

08.03.2017 10:44

konsol camiası üreticilere güzel bir tokat atmadıkça bu adamlar yükselen kar marjları için bu yola (sık sık yeni cihaz çıkartma) geçebilirler. eskiden konsollar bir yatırımdı, insanlar aldıkları zaman uzun dönem boyunca kaliteli oyunlar oynamayı talep ederler ve bunun aksi davranışları cezalandırırlardı (yeni cihazları satın almazlardır) lakin yeni nesil oyuncular aynı cep telefonu gibi işi tüketim sektörüne döktüler. nasıl artık telefon sektöründe çok efsane teknoloji atlamaları olmuyorsa (iphone 6s ile 7 arasında minimal farklar var) çünkü üreticiler her sene telefon satmanın karını keşfettiler, sanırım aynı yolu konsol üreticileri de seçecekler, bunu sony ps4 ile 4pro mevzusunda denedi sony ve başarılı oldu. 2018-2019 gibi 5'i çıkartır, bir sene sonra da pro'sunu verir çünkü çok çok büyük teknolojik yenilikler getirmiyorlar, isterlerse çok rahat ufak değişiklikler ile her sene cihaz çıkartabilirler (aynı cep telefonları gibi) burada iş alıcılara düşüyor, eğer bu düzenden rahatsızsak yeni cihazlara para dökmeyi bırakmalıyız, başka türlü sonunda zararlı biz çıkarız.

Nintendo Switch'in şikayetleri aldı başını gidiyor

05.03.2017 12:08

hayatımda en anlamadığım insan gruplarından birisi telefon-konsol gibi cihazları çıkar çıkmaz alan insanlardır. bir bekle incelemeler düşsün, kullanıcı yorumları gelsin, bir sıkıntı varsa üretici ikinci, üçüncü parti mallarda onu gidersin, 3 ay beklesen yeter bu dediklerim için.

40.000 TL'lik Oyuncu Laptop'ı Kutusundan Çıkıyor!

23.03.2017 12:21

ürün pahalı, hem de oldukça ama şöyle bir gerçek var mesela almanya'da yaşasak ve avro üzerinden para kazansak 10.000 avro çok mantıksız bir fiyat değil. kişi pro gamer'dır, hayatını oyunlara adamıştır, zengin olmasa bile ortalama bir işi varsa 4-5 ay para biriktirip 10 bin avroyu denkler ve alır. lakin bizde kur farkı saçma boyutlara ulaştığı ve alım gücü düşük kaldığı için 40 bin lira gibi bir para astronomik oluyor. üzerine 10 bin lira daha ekle tekirdağ taraflarında bodrum katı da olsa eski bina da olsa gel ev sahibi ol, öyle bir para.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.