Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 10.05.2011

Mesaj Sayısı: 264

son yorumlar

Vampire The Masquerade geri döndü!

18.02.2017 07:12

ne umutlarla başlığa tıkladım, hainsin merlin !!! steam'de 18 liraya satılıyor, bu tarz bir oyun için çok, yaz indirimi falan 9 lira bandına düşünce alınabilir. etkileşimli kitap tarzı bir deneme yapmışlar, yorumlar genelde yeriyor ama serinin hayranı olarak sevebileceğimi düşünüyorum, hayırlısı.

Oyuncular Overwatch kutularından şikayetçi

16.02.2017 11:45

adamlar elbette kabul etmeyecek :) ne diyecekler yani "açgözlülüğümüze yenilip böyle yaptık" mı :) şikayetler biraz daha birikirse eski şans oranlarına dönerler ama yine bir açıklama yapmazlar, bu işler böyle.

Intel'in 8. Nesil işlemcileri 2017'nin ikinci yarısı geliyor!

15.02.2017 06:50

üreticiler arasındaki rekabeti işte bu yüzden seviyorum. eğer amd olmasa 8. nesil işlemcilerin gelmesi belki 2 seneyi geçerdi. erken erken gelsin de 7. nesiller ucuzlasın :)

"Scorpio, Microsoft'un son konsolu değil"

13.02.2017 09:58

belki de sadece kısa bir yanıt verip insanların çıkarsama yapmak için girdikleri şekilleri ve yorum savaşlarını izlemek istemiştir :D

Link'in gerçek adı 30 yıl sonra ilk kez açıklandı

13.02.2017 06:48

lingi lingi ne abi :D sevdiğim bir karakterin tüm ağırlığını sildiniz :D reklam jingle'ı gibi :D
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

BTK, yeni Türk hacker ordusu kuruyor

26.12.2016 05:27

yandaş görüşü paylaşan bilgisayarcı abileri toplayıp ayda 10 bin lirayı cukkalamalarını sağlayacak bir uygulama olmasa bari. mesai saatlerinde milletvekili bakan çocuklarına sistem kurma, oyun crack'leme falan, umarım yanılıyorumdur.

Windows 10'un oyun mod'u tuşu Insider'lar için yayımlandı

27.01.2017 06:46

özellikle sahtelerdeki performans artışı için odaklanmış vaziyetteler dostum.

Oyuncular Overwatch kutularından şikayetçi

16.02.2017 11:45

adamlar elbette kabul etmeyecek :) ne diyecekler yani "açgözlülüğümüze yenilip böyle yaptık" mı :) şikayetler biraz daha birikirse eski şans oranlarına dönerler ama yine bir açıklama yapmazlar, bu işler böyle.

Oculus yöneticisi pedofili suçuyla tutuklandı

30.12.2016 22:55

fazla açık görüşlü GhostAkeno arkadaşım. sitenin aşağılarındaki team one bildirisini okursan "Merlin’in Kazanı 1 Kasım 1999’da Murat Oktay tarafından kuruldu. Kurulduğu günlerde Murat’ın bir bilgisayar oyun dergisinde yayınlanan yazılarından oluşan bir içeriğe sahipti ve tamamen amatör hislerle hazırlanmıştı." cümlesi ile başlayıp "Bugün, 35 kişiyiz. Hem PC, hem de konsol oyunları için içerik üretiyoruz." şeklinde devam eden bir açıklamaları var. bu sitenin özü oyun sitesidir ve diğer her şey (teknoloji, sinema) garnitür tadındadır. asıl teknoloji odaklı siteleri yayınlarımız sekmesinden de görebileceğin üzere technolabs.net isimli sitedir. demek istediğim yaşı küçük kardeşlerimizin yoğun olarak kullandığı bir sitede bu haberin verilmesini bilinç yaratılması açısından destekliyor, polis memuru ile geçen konuşmaların verilmesini de eleştiriyorum. kırmızı renkli yazı yazarak en fazla okuyacağı olmayan küçük çocukların daha da merakla okumasına neden olursunuz, insan doğası böyledir. ayrıca dar görüşlü arkadaşım, eleştiri, benim yaptığım gibi yapıcı olur ise destekleme mahiyetindedir. desteklemek demek her şeyi körü körüne kabullenmek değildir.

Diablo 3 oynarken tanıştılar, evlendiler!

04.01.2017 05:38

buraların bir enayisi ben miyim ulan :( 1000 saate yakın zaman gömdüm bu oyuna ilk çıktığından beri, klan falan derken 72 milletten insan tanıdım, hepsi erkek. yakarım orayı.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.