Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 10.05.2011

Mesaj Sayısı: 293

son yorumlar

Yenilen oyuncu monitöre kafa attı, kafası sıkıştı!

23.03.2017 12:25

bana biraz kurgu gibi geldi, neden derseniz, adam kafası ile monitörü delip geçmiş, öyle büyük bir güç uygulamış ama monitörün kasası tek parça, çerçevesi falan düzgün. ortadaki deliği kapat çalışsın :D

40.000 TL'lik Oyuncu Laptop'ı Kutusundan Çıkıyor!

23.03.2017 12:21

ürün pahalı, hem de oldukça ama şöyle bir gerçek var mesela almanya'da yaşasak ve avro üzerinden para kazansak 10.000 avro çok mantıksız bir fiyat değil. kişi pro gamer'dır, hayatını oyunlara adamıştır, zengin olmasa bile ortalama bir işi varsa 4-5 ay para biriktirip 10 bin avroyu denkler ve alır. lakin bizde kur farkı saçma boyutlara ulaştığı ve alım gücü düşük kaldığı için 40 bin lira gibi bir para astronomik oluyor. üzerine 10 bin lira daha ekle tekirdağ taraflarında bodrum katı da olsa eski bina da olsa gel ev sahibi ol, öyle bir para.

Nintendo Switch'in sıkıntılı Dock'u 3D Yazıcı ile tekrar yapıldı

23.03.2017 11:54

nintendo garip bir şirket; o kadar yenilikçi fikirlerin olsun ama konsolun ana parçalarından birisini böyle berbat tasarla, normal insanların tasarımları bile senden daha iyi olsun.

Bioware, Mass Effect Andromeda hatalarına odaklanmaya başladı

23.03.2017 11:33

yarım yamalak kusurlu oyunlar çıkartıp, milletten parayı peşin peşin aldıktan sonra zamana yaya yaya keyfe keder patch ile oyunları adam etme modası da yeni çıktı. bu adamlar bilmiyorlar mıydı oyunun hatalarını ? elbette biliyorlardı ama çıkışı bir 6 ay erteleyip paracıkları ileri tarihte kazanmak ağır geldi. umarım satışları düşer de akıllanırlar, ifrit oluyorum şöyle milleti aptal yerine koyan markalara.

Mass Effect Andromeda inceleme puanları hayal kırıklığı yarattı

20.03.2017 11:18

bu da mı balon çıktı rıza baba :/
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

BTK, yeni Türk hacker ordusu kuruyor

26.12.2016 05:27

yandaş görüşü paylaşan bilgisayarcı abileri toplayıp ayda 10 bin lirayı cukkalamalarını sağlayacak bir uygulama olmasa bari. mesai saatlerinde milletvekili bakan çocuklarına sistem kurma, oyun crack'leme falan, umarım yanılıyorumdur.

Windows 10'un oyun mod'u tuşu Insider'lar için yayımlandı

27.01.2017 06:46

özellikle sahtelerdeki performans artışı için odaklanmış vaziyetteler dostum.

"Playstation 5, 2018'de çıkacak"

08.03.2017 10:44

konsol camiası üreticilere güzel bir tokat atmadıkça bu adamlar yükselen kar marjları için bu yola (sık sık yeni cihaz çıkartma) geçebilirler. eskiden konsollar bir yatırımdı, insanlar aldıkları zaman uzun dönem boyunca kaliteli oyunlar oynamayı talep ederler ve bunun aksi davranışları cezalandırırlardı (yeni cihazları satın almazlardır) lakin yeni nesil oyuncular aynı cep telefonu gibi işi tüketim sektörüne döktüler. nasıl artık telefon sektöründe çok efsane teknoloji atlamaları olmuyorsa (iphone 6s ile 7 arasında minimal farklar var) çünkü üreticiler her sene telefon satmanın karını keşfettiler, sanırım aynı yolu konsol üreticileri de seçecekler, bunu sony ps4 ile 4pro mevzusunda denedi sony ve başarılı oldu. 2018-2019 gibi 5'i çıkartır, bir sene sonra da pro'sunu verir çünkü çok çok büyük teknolojik yenilikler getirmiyorlar, isterlerse çok rahat ufak değişiklikler ile her sene cihaz çıkartabilirler (aynı cep telefonları gibi) burada iş alıcılara düşüyor, eğer bu düzenden rahatsızsak yeni cihazlara para dökmeyi bırakmalıyız, başka türlü sonunda zararlı biz çıkarız.

Nintendo Switch'in şikayetleri aldı başını gidiyor

05.03.2017 12:08

hayatımda en anlamadığım insan gruplarından birisi telefon-konsol gibi cihazları çıkar çıkmaz alan insanlardır. bir bekle incelemeler düşsün, kullanıcı yorumları gelsin, bir sıkıntı varsa üretici ikinci, üçüncü parti mallarda onu gidersin, 3 ay beklesen yeter bu dediklerim için.

Zelda: Breath of the Wild, 1 saatte bitti

13.03.2017 09:40

elbette insanlar bu tip speed run taktikleri ile istedikleri gibi oyunu bitirmekte ve isimlerini duyurmakta özgürler. lakin bu gibi şeyler bana hep oyuna ve arkasındaki emeğe bir çeşit saygısızlık gibi gelir. hani usta bir aşçının 4 saatte hazırladığı yemeği tadını almadan ekmek arasında 30 saniyede yutmak gibi :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.