Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

teknoloji

Merlin'in Kazanı > Teknoloji > Samsung

Şimdi de Galaxy S7'lerin kamera lensleri kendi kendine patlıyor

Kapat kapat artık şirketi kapat

Onur Güner - 30.12.2016 15:49
Onur Güner - 30.12.2016 15:48
Özellikle Galaxy Note 7 cihazlarındaki batarya sorunundan yaşanan patlama sorunlarından dolayı çok zor günler geçiren Samsung, artık pes etmiş ve cihazın üretimini tamamen durduğunu açıklamıştı. Kullanıcılarından özür dileyen şirket yavaş yavaş kötü günleri geride bırakıyor, artık tekrardan toparlanıyor dediğimz anda başka bir haberle sarsıldı. Zira bildiğiniz gibi Galaxy 7 cihazları şu anda şirketin mobil kulvarında göz bebekleri. Ancak bu gelen kötü haber, şirketin göz bebeğini yakından etkiliyor.Zira Samsug'un resmi forumlarında konu açan bazı kullanıcılar, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge model telefonlarının durup dururken kamera lenslerinin parçalandığını ve şirketin hemen olaya müdahale etmesi gerektiğini söylediler. Kullanıcıların şikayetine göre telefonlar hiçbir darbeye maruz kalmamasına rağmen masanın üzerinde veya pantolonların cebinde iken birden kamera lensleri patlıyor. Şirket şu anda olayla ilgili hiçbir açıklama yapmadı ancak haberin duyulmasının ardından Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge telefon kullanıcıları endişe içerisindeler. Ancak bu olayın tabii ki bilinçli olarak Samsung'u hedefi alan bir propaganda olması da kuvvetle muhtemel. Gerçi bunu kim ve neden yapsın ki? Sonuçta Samsung gibi büyük bir şirketten bahsediyoruz. Bu şirket Note 7 faciasını atlatmış bir şirket. Bakalım olayın ardından nasıl bir şey çıkacak bekleyip göreceğiz.


yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
ideefixe, 30.12.2016 20:43 (-1)
kaç kişinin başına gelmiş?birde şu elinde teli patlayanlara bir sorun nasıl kullanıyor telefonu?5 liralık kablo 10 liralık şarj başlığıyla kullanırsan.şarja takılıyken konuşup,oyun açıp ya da müzik dinlemeye uğraşırsan her yeri patlar hocam.telefon tamircisiyim neler neler geliyor hergün.iphone 7ye 10 liralık kablo almaya uğraşanlar var s7ye diyorum bu kablo bunlara göre değil cihazınızı bozar.diyor şimdiye kadar bir şey olmadı.şimdiye kadar olmamış olması olmayacak anlamına gelmiyor.bırakın bu boş haberleri merlin.
Seviye: 1
raptorcengiz, 30.12.2016 16:22 (-1)
Çevremde bayağı bir s7 kullanıcısı var, hiçbirisinin şikayet yaşadığını duymadım, hatta telefonu elime aldığımda oldukça kaliteli olduğunu hissettim, uygulamalar vs resmen yağ gibi akıyor cihazda. Bence karalama politikasıdır ama tabii her zaman diğer ihtimalide düşünmek lazım.
Seviye: 0
Burakburak, 02.01.2017 04:55 (0)
Bunlar telefonu nasıl kullanıyor çok merak ettim. Patlaması için acayip derecede ısınması lazım. Kafayı kaldırıpta bir etrafa bakmadıkları için tabi patlar. Teknoloji hastalığı sardı çoğu kişiyi. Ne var bu kadar o telefonda çözemedim.
MK Okuru, 31.12.2016 14:58 (0)
Samsung'u sevmesem de bunun bir propaganda olduğu bariz.
Bir lens kendi kendine nasıl bu şekilde patlasın ki ? Akıl var mantık var. Ayrıca lensler hiçte içten patlamış gibi durmuyor bariz birisi dışarıdan bir şey ile delmiş gibi duruyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.