Ana Sayfa   PC   PS3   PS4   X360   Wii   iOS   PSP   PS Vita   DS   3DS   Röportaj   Teknoloji   Makale   Anket       MK TV      
 

Haberler > The Elder Scrolls V: Skyrim > Skyrim tam çözümü ve rehberi

Yiğit Emanet - 19.07.2012 10:10:00

Skyrim tam çözümü ve rehberi

Ana senaryo, College of Winterhold, zırhlar ve yetenekler

Bethesda'nın Elder Scrolls oyunu Skyrim uzun zamandır bilgisayarlarımızda veya konsollarımızda yüklü duruyor ve bizlere fantastik maceralar yaşatıyor.

Çoğunuz büyük olasılıkla oyunu bir hatta birden fazla bitirdiniz ancak hala aramızda yeni almış olan veya yeniden başlayıp "Yahu şu görev nasıldı?" diye soran dostlarımız vardır. İşte aşağıda sizler için hazırladığımız Skyrim Rehberini bulacaksınız.

Rehber içinde ana senaryonun tüm görevlerinin yanında College of Winterhold görevleri, Deadric ve Dragon Armor rehberi ile yeteneklerin açıklamalarını bulacaksınız.

1)UNBOUND

Oyuna başlar başlamaz gözlerimizi bir at arabasının içinde açıyoruz karşımızda bir 3 kişi ile birlikle kaleye doğru ilerliyoruz. Anlaşılan esir durumundayız. Biraz sabır bekleyelim bakalım :) Kapıdan geçtiğimizde birçok asker bizi karşılıyor. At arabaları duvara yaklaşacak ve inmeye başlayacaksınız. Bir esir kaçmaya çalışacak ve o esiri öldürecekler anlaşılan kaçmayız :) Ufak bir yoklama yapılacak (esir yoklaması) herkes geçtikten sonra sıra bize geliyor. Bir karakter oluşturmamız lazım. Karakter yaratırken gayet dikkatli olun. Karakterinizi ırk özelliklerine göre seçin.Seçiminizi yatıktan sonra idam başlayacak. Bir esir idam edildikten sonra kâhin sizi seçer ve idam masasının yanına yaklaşırsınız. Masaya kafanızı koyar koymaz bir dragon kulenin zerine konar ve ortalık karışır. Kaçmak için çok uygun bir zaman. Ralof sizden kendisini takip etmenizi ister başka şansınız yok takip edin ve kulenin içine sığının. Ralof ile birlikte merdivenden çıkın ufak bir saldırıya uğrayacaksınız. Dragon duvarı kırıp ateş saldırır. Saldırıdan sonra Dragon oradan uzaklaşır. Ralof sizden karşıdaki evin içine atlamanızı isteyecek. İçeriye atlamaya çalışın ve ilerdeki imperial askerini takip edin. Takibin sonunda 2 farklı yön ile karşı karşıya kalıyoruz. Seçim sizin Ralaf’u takip edebilirsiniz ya da İmperial askerini takip edebilirsiniz. Ben Ralof’u takip ettim. (seçim sizin ) İçeriye girdiğinizde yerde yatan bir asker var (ölü) Ralof sizden o askerin eşyalarını almanızı isteyecek. Askere bakarak “e” tuşuna basarak askerin envanterindeki silahları ve kıyafetleri alın.

Ardından “tab” tuşuna basarak Item bölümünden kıyafetleri ve silahları giyin. Ardından imperial askerleri gelecek icabına bakın. Ralof’u takibe devam edin merdivenden indikten sonra bir odaya gireceksiniz odada 2 kişi daha var icabına bakınız :) öldürdükten sonra soldaki varillerde potlar var onları alın envanterinizde bulunsun. Takibe devam edin. Merdivenden indikten sonra iki grubun kavga ettiğini göreceksiniz. Ralof’un yanında geldiğimiz için onun yanında savaşın. Düşmanları öldürdükten sonra Ralof sizden kapıları (kafes) açmanızı isteyecek. Masanın üzerindeki çantanın içinden Lockpick alın ve kapıyı açın. Kafesin içinden işinize yarayanları alın ve sonra Ralof u takibe devam edin. Bir mağaranın içine gireceksiniz. Takibe devam edin. Bir düşman grubu ile karşılaşacaksınız hepsini öldürün ve takibe devam edin. Ralof köprüyü indirecek o arada geçin köprüden ( taş düşüyor hızlı olun geçin) Ralof u takip edin. Örümcek yuvasına gireceksiniz örümcekleri öldürün ve yola devam edin. Ralof siden çökmenizi isteyecek ve size bir yar ve oklar verecek. Hemen ilerde bir ayı var yay ile öldürün ve ralof u takip ederek dışarı çıkın. Dışarı çıktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.

Önceki
Sonraki

the elder scrolls v skyrim pc playstation 3 xbox 360 role playing game bethesda softworks zenimax

2014'ün En İyi Oyunlarını Seçiyoruz.
Üstelik binlerce oyun kodu ve bir kişiye oyun bilgisayarı hediye ediyoruz.


MK Okuru
 
 
 
#125 MK Okuru, 20.01.2015 22:26 (0) - Alıntı yap
#124 MK Okuru, 19.01.2015 22:24 (0) - Alıntı yap
Arkadssler delpina konustum sonra dolaba goturdu dolap kitli
açılmıyo anahtar istiyor napıcam
#123 MK Okuru, 07.01.2015 20:53 (0) - Alıntı yap
#122 MK Okuru, 07.01.2015 09:03 (0) - Alıntı yap
Teşekkürler O sol taraftakilerde garip garip şeyler yapıyordum
saolun
#121 MK Okuru, 20.12.2014 14:28 (0) - Alıntı yap
arkadaşlar ben oyuna yeni bşladım kod yazma yeri hangi yuşla
açılıodu acil lazım
#120 MK Okuru, 20.12.2014 14:27 (0) - Alıntı yap
arkadaşlar ben oyuna yeni bşladım kod yazma yeri hangi yuşla
açılıodu acil lazım
#119 MK Okuru, 30.11.2014 18:34 (0) - Alıntı yap