Yorumunuz sisteme kaydediliyor.
Lütfen bekleyiniz...

Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Oyun   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim tam çözümü ve rehberi

Ana senaryo, College of Winterhold, zırhlar ve yetenekler

Yiğit Emanet - 19.07.2012 10:10
Yiğit Emanet - 19.07.2012 10:10
Bethesda'nın Elder Scrolls oyunu Skyrim uzun zamandır bilgisayarlarımızda veya konsollarımızda yüklü duruyor ve bizlere fantastik maceralar yaşatıyor.

Çoğunuz büyük olasılıkla oyunu bir hatta birden fazla bitirdiniz ancak hala aramızda yeni almış olan veya yeniden başlayıp "Yahu şu görev nasıldı?" diye soran dostlarımız vardır. İşte aşağıda sizler için hazırladığımız Skyrim Rehberini bulacaksınız.

Rehber içinde ana senaryonun tüm görevlerinin yanında College of Winterhold görevleri, Deadric ve Dragon Armor rehberi ile yeteneklerin açıklamalarını bulacaksınız.

1)UNBOUND

Oyuna başlar başlamaz gözlerimizi bir at arabasının içinde açıyoruz karşımızda bir 3 kişi ile birlikle kaleye doğru ilerliyoruz. Anlaşılan esir durumundayız. Biraz sabır bekleyelim bakalım :) Kapıdan geçtiğimizde birçok asker bizi karşılıyor. At arabaları duvara yaklaşacak ve inmeye başlayacaksınız. Bir esir kaçmaya çalışacak ve o esiri öldürecekler anlaşılan kaçmayız :) Ufak bir yoklama yapılacak (esir yoklaması) herkes geçtikten sonra sıra bize geliyor. Bir karakter oluşturmamız lazım. Karakter yaratırken gayet dikkatli olun. Karakterinizi ırk özelliklerine göre seçin.Seçiminizi yatıktan sonra idam başlayacak. Bir esir idam edildikten sonra kâhin sizi seçer ve idam masasının yanına yaklaşırsınız. Masaya kafanızı koyar koymaz bir dragon kulenin zerine konar ve ortalık karışır. Kaçmak için çok uygun bir zaman. Ralof sizden kendisini takip etmenizi ister başka şansınız yok takip edin ve kulenin içine sığının. Ralof ile birlikte merdivenden çıkın ufak bir saldırıya uğrayacaksınız. Dragon duvarı kırıp ateş saldırır. Saldırıdan sonra Dragon oradan uzaklaşır. Ralof sizden karşıdaki evin içine atlamanızı isteyecek. İçeriye atlamaya çalışın ve ilerdeki imperial askerini takip edin. Takibin sonunda 2 farklı yön ile karşı karşıya kalıyoruz. Seçim sizin Ralaf’u takip edebilirsiniz ya da İmperial askerini takip edebilirsiniz. Ben Ralof’u takip ettim. (seçim sizin ) İçeriye girdiğinizde yerde yatan bir asker var (ölü) Ralof sizden o askerin eşyalarını almanızı isteyecek. Askere bakarak “e” tuşuna basarak askerin envanterindeki silahları ve kıyafetleri alın.

Ardından “tab” tuşuna basarak Item bölümünden kıyafetleri ve silahları giyin. Ardından imperial askerleri gelecek icabına bakın. Ralof’u takibe devam edin merdivenden indikten sonra bir odaya gireceksiniz odada 2 kişi daha var icabına bakınız :) öldürdükten sonra soldaki varillerde potlar var onları alın envanterinizde bulunsun. Takibe devam edin. Merdivenden indikten sonra iki grubun kavga ettiğini göreceksiniz. Ralof’un yanında geldiğimiz için onun yanında savaşın. Düşmanları öldürdükten sonra Ralof sizden kapıları (kafes) açmanızı isteyecek. Masanın üzerindeki çantanın içinden Lockpick alın ve kapıyı açın. Kafesin içinden işinize yarayanları alın ve sonra Ralof u takibe devam edin. Bir mağaranın içine gireceksiniz. Takibe devam edin. Bir düşman grubu ile karşılaşacaksınız hepsini öldürün ve takibe devam edin. Ralof köprüyü indirecek o arada geçin köprüden ( taş düşüyor hızlı olun geçin) Ralof u takip edin. Örümcek yuvasına gireceksiniz örümcekleri öldürün ve yola devam edin. Ralof siden çökmenizi isteyecek ve size bir yar ve oklar verecek. Hemen ilerde bir ayı var yay ile öldürün ve ralof u takip ederek dışarı çıkın. Dışarı çıktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 
#127 MK Okuru, 17.02.2015 19:32 (0) - Alıntı yap
hileyle oynarsan 3 gun e bitiyor bu kadar kisa oldunu bilseydim agirdan alirdim pff :'(
#126 MK Okuru, 15.02.2015 20:29 (0) - Alıntı yap
Arkadaşlar bu ''getstge MQ 202'' ve ''movetogt MQ 202'' yazıyorum ama bi işe yaramıyor bug devam ediyo nası yapalım?
#125 MK Okuru, 20.01.2015 22:26 (0) - Alıntı yap
#124 MK Okuru, 19.01.2015 22:24 (0) - Alıntı yap
Arkadssler delpina konustum sonra dolaba goturdu dolap kitli
açılmıyo anahtar istiyor napıcam
#123 MK Okuru, 07.01.2015 20:53 (0) - Alıntı yap
#122 MK Okuru, 07.01.2015 09:03 (0) - Alıntı yap
Teşekkürler O sol taraftakilerde garip garip şeyler yapıyordum
saolun

Merlin'in Kazanı, Radore Servers sunucularında barındırılmaktadır.