Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Sleeping Dogs

Sleeping Dogs'un filmi şahane başrol oyuncusu ile geliyor

Beklenti şimdiden yükseldi

Ersin Kılıç - 03.03.2017 12:53
Ersin Kılıç - 03.03.2017 13:53
Square Enix markası altında çıkış yapan Sleeping Dogs adından çok söz ettiremese de gerçekten çok güzel bir oyundu.Kendine has dinamikleri, açık dünyası ve özellikle dövüş sistemi ile türün benzer oyunlarından sıyrılsa da bir türlü hakettiği noktaya gelemedi. Nitekim daha sonra farklı oyunlara imza atan United Front Games, ruhani devam oyunu Triad Wars'ın yapımı sırasında kepenkleri kapattı.

Oyunun devam halkası için umutlar tükense de Square Enix ve yapımcılar bu güzel atmosferin peşini bırakmayacak gibi duruyor. Çünkü bugün Sleeping Dogs'un filmi resmi olarak duyuruldu ve başrolünde ana karaktere cuk diye oturan bir aktör var.

Yapılan bu duyuruya göre Sleeping Dogs'un başrolünde Donnie Yen'i göreceğiz. Ip Man dışında son olarak XXX: Return of Xander Cage ve Star: Wars Rogue One filmlerinde de rol alan oyuncu bu sefer Sleeping Dogs'ta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmin tarihi ya da diğer konular hakkında ise henüz fazla bilgi verilmemiş.


yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.03.2017 15:38 (0)
Gidilir izlenir ama square enix diyince miğdem kalkıyor. Filmide kasmasın bunların bug kaynar şimdi filmde. Adamlar en güçlü ip si olan ff de bile 15 yılda 30 fps yi ıkına ıkına verdi. Oyun motorları hiçmi hiç optimize değil.
MK Okuru, 06.03.2017 06:03 (0)
Kimse yorumlamamış şaşırdım doğrusu.Oyunu çok güzeldi ama filminden beklentim yok.Yine de Wei reis için izlerim.
MK Okuru, 04.03.2017 10:51 (0)
Wei shen stiliyle donnıe yen i izlemek muhtemeşem olacaktır.
Wei shen in amerikaya gittiğini o sırada kızkardesının uyuşturucudan öldüğünü de hikayede pas geçmezlerse bızı güzel bir film bekliyor. En güzel sahne ise düğüne saldırı sahnesi olmalı orada büyük patronun vurulması ve aramızdakı bağ!!
MK Okuru, 04.03.2017 10:17 (0)
Vaaayyyy görmek istediğimiz hareketler bunlar :) sabırsızlandım şimdiden :)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.