Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Playstation Now

Sony'den Microsoft'a Playstation Now ile misillleme

Sisteme PS4 oyunları geliyor

Ersin Kılıç - 14.03.2017 10:58
Ersin Kılıç - 14.03.2017 11:58
Sony ve Microsoft arasındaki tatlı rekabet bildiğiniz gibi devam ediyor. Her ne kadar bu konuda Xbox One özellikle oyunlar konusunda biraz geride kalsa firmanın atmış olduğu farklı adımlar oyuncuları bir nevi sevindiriyor. Bu bağlamda Microsoft, Xbox Game Pass isimli yeni bir sistem duyurmuş ve aylık 10$'a 100'den fazla oyunun bedava olacağını açıklamıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte bu konuda Sony tarafından beklenen adım atıldı. Microsoft duyurusu sonrası Playstation Now sistemini bu konuda eleştiren oyuncuların bu eleştirilerine cevap veren Sony, Playstation Now sistemine PS4 oyunlarının çok yakında ekleneceğini duyurdu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hali hazırda 483 oyun bulunan Playstation Now sistemindeki bu sayının Playstation 4 oyunlarının eklenmesi ile birlikte çok daha popüler ve kalabalık bir hale gelmesi bekleniyor. Şu an için PS4 ve PC'de aktif olarak kullanılan Playstation Now sistemine gelecek olan bu yenilik için duyuru yapılsa da PS4 oyunlarının PC üzerinden stream edilmesi ile ilgili özel bir detay verilmiş değil. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Henüz resmi bir tarih olmadığını ve Sony'nin muhtemelen bu tarih ile birlikte diğer detayları da paylaşacağını belirtelim. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.03.2017 18:59 (0)
Tamam PS fanısınız anladıkta Playstation Now nasıl Xbox Game Pass ile bir tutuyorsunuz. Bi tarafta stream oyun oynamak var diğer tarafta oyunu cihazınızda oynuyorsunuz. Kıyaslama çok anlamsız.
MK Okuru, 16.03.2017 01:11 (0)
yorumlara bakıyorum da bu sistemin fiziksel konsolların yerini alması 5-10 yıl sürmemeli. 1968 yapımı bir filmde tablet bilgisayar var ya gerisini siz düşünün.
MK Okuru, 14.03.2017 11:48 (-1)
xbox yeni s kasayla tasarımdada daha iyi duruma geldi!live sistemi ea access controller+elite controller başlı başına tercih meselesiyken gold üyelik ve geriye uyumluluk+crossplay psn ye göre çok avantajlı! scorpio ilede gerçek 4k gelecek!
Seviye: 0
burnas, 15.03.2017 22:19 (0)
Ps now.. donanım olmadan oyun oynamak. Tv yi açıyorsun ps now sistemine bağlanıyorsun. Kiraladığın oyunu oynamaya başlıyorsun. Gerekli bütün veriler Sony merkez sunucudan geliyor. Bence muhteşem bir fikir bu. Fiziksel konsol olmadan internet üzerinden oyun oynamak. Sanırım en az 10 yıl kadar beklemek gerekecek.
MK Okuru, 15.03.2017 17:29 (0)
İyide PS Now Stream servisi ama Microsoft önerdiği sistem stream değil direk olarak indirip oynayabileceksiniz.Now ile pek alakası yok yani
MK Okuru, 14.03.2017 23:28 (0)
isviçre almanya isveçe yarar bizde 3mbps internetle anca 144pde açarız
Seviye: 1
Masters, 14.03.2017 16:16 (0)
Aslında PS Now gibi stream ile oyun oynamak konsol dünyasının geleceği. Bunu SOny'nin açıklamalarından anlıyoruz. Playstation 5 çıktıktan sonra bir daha fiziksel konsol çıkmayacağını düşünüyor uzmanlar. Stream üstünden oynanacak oyunlar tüm Dünya internet altyapısını geliştirdiğinde... Bu da donanım gücü gibi sorunları ortadan kaldıracak. PS Now şu an için çok havada bir sistem... 3-5 ülkede var yok ama kesinlikle oyun dünyasının geleceği burda.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.