Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > PlayStation 4

Sony'nin henüz duyurulmamış bir sürü oyunu var!

Önümüzdeki dönemlerde PlayStation sahiplerinin yüzü gülecek

Hürcan Köse - 12.01.2017 09:02
Hürcan Köse - 12.01.2017 09:02
Sony, hali hazırda PlayStation 4 için duyurmuş olduğu 'özel oyunlar' ve bu oyunların yanı sıra üçüncü parti oyun firmaları ile anlaşmaları sonucu PlayStation 4'e çıkaracağı oyunlar sayesinde zaten 2017 yılını dolu dolu geçirmeyi planlıyor. Hem çıkış tarihini bildiğimiz, hem de şimdilik belli olmayan ancak çıkışını az çok tahmin edebildiğimiz oyunlar, PlayStation 4'lerimize aşkla bakmamıza sebep oluyor. Geçtiğimiz iki-üç sene PlayStation 4 için fazla 'dolu' geçmese de, şu önümüzdeki sene ve sonraki seneler ortaya gerçekten iyi şeylerin çıkacağı kesin.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Öncelikle zaten yolda olan oyunlara bakalım. Seneyi Gravity Rush 2 ile açtık. Oyun gayet güzel puanlar aldı ve zaten bizden de geçer notunu alarak altın köşeye şimdilik oturdu. Ardından 24 Ocak'ta Resident Evil 7 geliyor. Bu her ne kadar PlayStation 4'e özel bir oyun olmasa da, ilk bir sene boyunca Sanal Gerçeklik yönünden yalnızca PlayStation VR'a özel olacağı için bir bakıma 'exclusive' sayılabilir. Ardından Horizon: Zero Dawn gelip Decima Engine'in müthiş görsellerini bizlere sunacak. God of War, Detroit: Become Human, Death Stranding, Uncharted: The Lost Legacy ve son olarak elbette The Last of Us II. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elbette daha birçok oyun olduğuna eminim. Şu anda Sony'nin cephaneliği zaten bir hayli dolu durumda. Ancak Sony'nin başkanı Shuhei Yoshida'nın verdiği röportaja göre Sony'nin henüz duyurusunu gerçekleştirmediği daha birçok oyunu mevcutmuş. Hem 2017 yılında, hem de sonraki yıllarda PlayStation için çok sağlam planları var. Önümüzdeki oyun fuarlarına, özellikle de E3 2017'ye dikkat etmekte fayda var.
yorumlar (31)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 11:54 (0)
Seviye: 5
ultrAslan, 12.01.2017 14:30 (-2)
Ben size 3 sene öncesinde zaten Ps4'ün alıp yürüyeceğini söylemiştim. Bana karşı çıkan bazı platform fan'larının 1 tanesi bile dolanmıyor ortalıkta. Dolanamazlarda zaten çünkü beyinleriyle yorum yapmak yerine sırf bana muhalefet olmak için yorum yaptıkları için daha da dolanamazlar.
MK Okuru, 12.01.2017 13:48 (0)
xbox scorpio geliyor ne duyrulmamış oyunundan bahsediyorsun sen sony!
MK Okuru, 13.01.2017 06:40 (0)
Crash Bandicoot gibi bir efsaneyi nasıl unutursun merlinin kazanı
MK Okuru, 12.01.2017 16:29 (+1)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.