Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 09.02.2016

Mesaj Sayısı: 270

son yorumlar

"Fallout 4'ün VR sürümü aklınızı alacak"

22.03.2017 16:56

Ben hiç merak etmiyorum, zaten düzgün bir şey yapabileceklerini de sanmıyorum. Onca para harcanan bir AAA oyunun 21:9 desteği yok. Ancak Full Hd oynanabiliyor. 2560 çözünürlüğü kaldırmıyor. Öyle oynayayım desen 20 dk içinde gözlerini fena yoruyor, çok iğrenç oluyor, yok pencereli full hd oynayayım dersen, eski atari oyunu oynuyor havası veriyor. Daha tüm çözünürlüklerde oyunu yapamıyorlar bir de VR çıkartıyorlar. Kimse 10-20 dk dan fazla bulantı, baş dönmesi olmadan bakamaz.

Türk basını yine oyunlara sardı!

22.03.2017 08:44

Testere filmi de var belki ona gitmişlerdir :P Öncelikle oyunların üzerinde yaş limitleri var. Ama 16 yaşında insanın kıytırık testere oyunundan etkilenmesi de hiç olası değil. Yani etkileniyorsa da zaten suç oyunun değildir. Ebeveynindir direk. Ya akraba evliliğidir, ya çoğunluğu oluşturan mongol içip, zıçan, kahvelerde takılan bir babası vardır.

Flash - 4. Sezonda kötü Speedster olmayacak

21.03.2017 19:53

Ben şu Supergirl'ün ilk göründüğü bölümde, hangi sezondu hatırlamıyorum, arrow vs herkes birlik oluyordu. Bunların zihinleri yıkanıyordu falan. Orada bıraktım Flashı. Zaten tonla mantık hatası cabası. Fragmanada gıcık oluyorum. Resmen dalga geçer gibi, Hi I'm Flash, I'm the fastest man alive falan diyor, illaki o bölüm ondan kat kat hızlıları çıkıyor. Bir ara zaten önüne gelen speedster dı. Kötü adam kapıdan kaçar, bu bakar hay allah kaçtı der. Ula saniyede 40 blok tarayabiliyorsun ya? Normal bir insan kaçarak ya da arabayla ne kadar uzaklaşabilir. Sonra bir de başımıza Arrow ile Supergirl ü iyice sardırınca bıraktım. yok efendim bölümün devamı arrow dizisindeymiş. Banane elin robin hood'undan. Devamını bulacağım diye bir de baştan arrow mu izleyecem. Ya da aradan dalacaksam arrow'un hangi bölümü, supergirl'ün hangi bölümü, hangi sırada izleyecem. Çocukken Buffy lerle Angel larla cnbc-e de bizi kandırırlardı, ama artık yemezler, 30 yaşında bu mantık hatalarına ve devamı Arrow daları yemezler.

Walking Dead'in reytingleri dibi boyladı

19.03.2017 21:24

Aynen bende 3. sezonda bir yerde bırakmıştım, bay gelmişti.

Mass Effect'in tasarımcısı IRKÇI çıktı!

19.03.2017 09:20

E gördüğüm kadarıyla adam siyahi de değil. Enteresan. Acaba Tropico 5'in tasarımını da bu mu yaptı. Orada da en açık renk, bu adamın rengi kadar. Ki asyalı seçiyorsun o bile bildiğin esmer. Her halde tropik ada bronzlaştırıyor diyeceğim ama daha yeni geldik yahu. Asyalıyı seçtim, varis olarak ilk iş, olabilecek en siyah renkli varisi verdi.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Tarihin en büyük elektrik kesintileri

30.12.2016 19:37

Avrupa bizi kıskanıyor :P

Tarihin en büyük elektrik kesintileri

30.12.2016 19:39

Gelecek Haberler: 2017- Siz nükleere böyle hayır derseniz daha çok elektrikleriniz kesilir. 2018- Türkiye gelişiyor, büyüyor, nükleer bile yaptırıyoruz. Biz çok süper ülkeyiz, bizden önce kim nükleer yaptırmış. 2020- Nolmuş nükleer sızıntı olduysa, bu işin fıtratında var. Bir kaç kelle mutanta dönüştü diye büyük Türkiye'den vazgeçecek değiliz.

Şimdi de Playstation 4'ü Atatürk ile kapladılar

11.01.2017 09:31

İşte şimdi Ps bir şeye benzemiş. Çok güzel olmuş.

Şimdi de Playstation 4'ü Atatürk ile kapladılar

11.01.2017 18:37

Reis bugün kapalı kapılar ardında %36'sı bizim olan Kıbrıs'ın %7 ya da %8'ini hediye ediyor. İlgililere duyurulur. Sanırım Türkiye kurulduğundan beri ilk toprak kaybımızı yaşayacağız. Hedef 2023. Daha doğrunun özerkliği falan mevzuları var. Bir başkanlık gelsin, onlarda olur.

Microsoft yeni konsolunu tanıttı: PROJECT SCORPIO!

13.06.2016 21:58

2017 de 6 tereflop nedir yahu. Ya bıraksınlar konsol işini tümden lütfen ya. Konsolların darboğazı yüzünden pc lere adam gibi oyun çıkamaz oldu. Konsolcukta kaldırabilsin diye sürekli grafik düşürülüyor. Çünkü çok fark olsa diğer tarafta satamaz tepki alır. Pc ler bu sene sonuna 9 tereflop a çıkıyor. Seneye 10-11 tereflop rahat çıkar. E bu konsol 6 tereflop ile daha seneye çıkacak. Sonra kaç sene konsollar 6 tereflopta tıkanacak. Pc ler o sırada 15 leri bulacak. Eskiden bir konsol çıktımı 2 senede pc ler ancak yetişirdi konsolun gücüne. 2 sene eşit giderlerdi. Son 2 sene öne geçerdi. Şimdi direk 2 kat önde başlıyor pc ler. Ya da amaçları 2-3 senede bir konsol çıkartmaya doğru dönmek. Ama o da çok saçma yani al pc keyfine bak o zaman. Upgrade yaparsın, elindeki ekran kartını satar biraz para ekler yine güne ayak uydurursun.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.