Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Starcraft : Broodwar

StarCraft artık tamamen ücretsiz!

Sekiz yıl sonra gelen güncelleme

Hürcan Köse - 19.04.2017 10:26
Hürcan Köse - 19.04.2017 10:26
RTS türüne ve oyun sektörüne yaptığı katkılarla adını oyun tarihine altın harflerle yazdırmış olan StarCraft, sekiz yıl sonra ilk kez bir güncelleme aldı ve hayranlarını çok şaşırttı. StarCraft, 1.18 sürümüne yükseltildi ve tamamen ücretsiz oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Blizzard geçtiğimiz haftalarda yaptığı heyecan verici bir açıklama ile klasik StarCraft'ın Remaster sürümü ile tekrar çıkacağını söylemişti. Yeni yapım yüksek çözünürlüklü görsellere ve yenilenmiş çevrimiçi oyun desteğine sahip olacak. Görünüşe göre Blizzard, yenilenmiş versiyona hazırlık olsun diye insanlara bir de eski yapımı oynatmak istiyor. Bunu severseniz, onu daha çok seversiniz diye. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni işletim sistemlerine ve donanım setlerine uygunluk açısından çeşitli düzeltmelere de sahip olan bu yeni güncelleme sayesinde oyunu şu anda kullanmakta olduğunuz modern bir bilgisayarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ücretsiz oyununuzu bu linkten indirebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.04.2017 12:10 (+2)
Gelmiş geçmiş en kötü, en özenti ve kopya oyundur kendisi. Dune çakmasıdır, Warhammer40K özentisidir. Şaka la şaka, hemen cellalenmeyin. Bu bahsettiğim oyunlardan esinlenmiş, ve bir üst noktaya çıkarmış bir oyundur. Şaka la şaka, leş gibi oyun. Yok la şaka şaka mükemmel oyun. Bi sn doktor geliyorum.
MK Okuru, 19.04.2017 20:05 (0)
multiplayer oynanıyor mu? oyun içinden hesabıma giriş yapamıyorum.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.