Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Suicide Squad

Suicide Squad 2'nin senaristi belli oldu

Film ufaktan şekillenmeye başladı

Hürcan Köse - 16.03.2017 14:29
Hürcan Köse - 16.03.2017 15:29
İlk filmi ile kendine has bir hayran kitlesi toplayan Suicide Squad'ın devam filminin geleceği önceden kesinleşmiş gelişmelerden birisiydi. Sonunda yeni filmin kadrosu da ufaktan belli olmaya başladı. The Legend of Tarzan  ve Jack Ryan: Shadow Recruit gibi filmlerden tanıdığımız Adam Cozad, Suicide Squad'ın senaristliğini yapan isim olacak.Henüz yeni filmde hangi oyuncuların bulunacağını bilmiyoruz, zira Harley Quinn rolündeki Margot Robbie'nin bir sonraki proje olarak Gotham City Sirens'ta yer alacağını biliyoruz. Ona ek olarak Jared Leto da ilk filmden sonra memnuniyetsizliğini belirtmiş ve yeni filme karşı soğuk olduğunu bildirmişti.

Henüz bir yönetmene de sahip olmayan filmin en azından senaristi ile yapımına ufaktan başlandığını bilmek şimdilik serinin hayranları için yeterli oldu. Filmde Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot, Killer Croc, Rick Flag, Katana ve Amanda Waller'ın bulunacağı neredeyse kesin. Ancak oyuncuları aynı kalır mı yoksa ufak değişikliklere uğrar mı henüz bilmiyoruz.

Jared Leto bir daha Joker oynar mı bilmiyoruz ama, olur da oynamaz diye, her zaman için bu role en uygun gördüğümüz kişiyi bir kez daha tavsiye ediyoruz: Şoker!


yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
ozan86, 20.03.2017 11:13 (0)
Gerçekçilik veya Fantastik türünde çekilen filmlerdeki betimlenen aynı karakterleri pek karşılaştırmam. Nolan'ın Batman'i ile Batman VS Superman'in Batman'i gibi.

Yalnız bu filmdeki karakter (bakın oyuncu kötü demiyorum) Joker'e özenen, Meksikalı çete üyesi gibi tavırlar sergiliyordu. :)

MK Okuru, 18.03.2017 02:48 (0)
İlk filmde senaryo bile yoktu. Şununla özetleyebilirim: "Şurada bizden daha kötü bi adam var, hadi gidek öldürek Amerika için yapak"
Seviye: 1
Taurrnil Stormael, 16.03.2017 19:04 (0)
Arkadaslar mumkunse cekmeyin. Jared leto'yu o kadsr sevmeme ragmen adamdan igrendirdiniz. Ilk filmden kalan tek sey margot.
MK Okuru, 16.03.2017 16:30 (0)
Filmin yönetmeni en büyük hataydı. Adamda hiç estetik duygusu yok, oyuncu yönetimi abartılmış, aksine çok yetersiz. Malın teki işte. Yönetmen değişmeli en önemlisi.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.