Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Super Mario

Super Mario çizgi filmi

Eyvah! Prenses yine kaçırıldı

Mahmut Saral - 31.05.2011 11:34
Mahmut Saral - 31.05.2011 11:33
Nintendo'nun efsanevi karakteri Mario için şimdiye kadar birçok proje gerçekleştirildi. Bunlar arasında çizgi filmler, çocuk programları ve sinema filmi gibi projeler de bulunuyor. İşte size eğlenceli bir Mario - Luigi macerası. Bu çizgi filmde Luigi, önemli bir rol üstleniyor; annelik. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Güneşli bir günde Mario, Luigi ve Prenses birlikte gezerlerken, ani bir saldırı oluyor ve Kaplumbağa Kral'ın adamları (daha doğrusu Amerikan Futbolu oyuncuları) prensesi kaçırıyor. Bu karmaşada saldırılar peşpeşe gelince, Luigi de kendini yer altında bir mağarada buluyor. Sonrasında ise o büyük buluşma gerçekleşiyor ve ardından olaylar peşi sıra gelişiyor. Luigi'nin bir yatak masalı olarak Yoshi'ye anlattığı bu hikâyeyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Oyun kıvamında, çok eğlenceli bir bölümün olduğunu belirtmeliyim. İyi seyirler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.06.2011 00:21 (0)
Bu seriler eminim burdaki birçok kullanıcıdan bile büyüktür. Mario nun ilk çizgi film serisinde 2 tane italyan adam çıkar gerçek dünyada soğuk espriler yapar ve sonra çizgi filme geçerdi,kanal 6yayınlardı. Super Mario World(Yoshili Mario)'ü kapsayan bu seri yanlış hatırlamıyorsam Show Tw deydi
Seviye: 6
Zyrex, 31.05.2011 23:29 (0)
31.05.2011 19:10:00 - emre720 demiş ki:
çok eğlenceli


Sanki izledin ha :D:D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.