Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Walking Dead

Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi

Negan aslında çok 'baba' bir karakterdi

Hürcan Köse - 30.10.2016 09:54
Hürcan Köse - 28.10.2016 17:18
Negan'ı bilir misiniz? Hani şu Walking Dead izleyen herkesin küfürler yağdırdığı 'seni bulacam oğlum' dediği tip. Kabul edelim, bir oyuncu bu derece bir nefreti kendi üzerine çekmeyi başarıyorsa, başarılı bir oyuncudur. Bkz. bunun bir diğer örneğ: Game of Thrones'daki Joffrey.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Negan'a can veren Jeffrey Dean Morgan, Walking Dead'deki rolünü almadan önce elbette birçok projede karşımıza çıkmıştı ancak herhalde en popüler olduğu dizilerden birisi Sam ve Dean Winchester'ın olağanüstü maceralarını anlatan Supernatural'dır. Dizide Sam ve Dean Winchester'ın babası John Winchester rolünü üstlenen Jeffrey Dean Morgan, bir süre sonra dizi ile yollarını ayırmıştı. Elbette bu senaryo ile alakalıydı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Dean Winchester rolü ile tanıdığımız Jensen Ackles ve Jeffrey Dean Morgan arasında geçen tweet diyaloğu, Ackles'ın instagram yoluyla paylaştığı bir fotoğraf ile başladı. Negan'ın ikonik silahı Lucille'i, Supernatural'ın ikonik arabası Impala'nın üzerine yerleştiren Ackles, "Baba, Impala'nın üzerinde bir şey unutmuşsun" diye bir post paylaştı. Bunun üzerine ayrıca elinde Lucille'in replikasını tutarak yine Impala'nın üzerinde bir fotoğraf çektirerek Twitter üzerinden Morgan'ı etiketleyerek paylaştı: "Hey @JDMorgan bunu bagajda buldum... deneyebilir miyim? Bu geceki bölümü kaçırma. Bayılacaksın!"Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kısa bir süre sonra cevap veren JD Morgan, "J. Onu bulmaman gerekiyordu. Geri almam gerekecek evlat. Yani sonuçta... Size zaten arabamı verdim. Ve? Bilmiyorum? Hani, sizin için öldüm gibi bir şey."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunun üzerine de Ackles yine cevap verdi ve "Aynen, haklısın. Anlaşıldı. Bulduğum bu kırmızı atkıya saracak ve sana yollayacağım." diyerek de Negan'ın kırmızı atkısına gönderme yapmayı da es geçmedi.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 31.10.2016 09:28 (0)
"... Yakında geri almam gerekecek ..."
"Gonna need her back son : Ona ihtiyacım olacak evlat"
Oradaki "son" ı sanırım "soon" diye okudunuz .
MK Okuru, 30.10.2016 10:35 (0)
Orda "Soon" değil "Son" yazıyor. Yani yakında geri almam gerekecek demiyor. JDMorgan supernaturals'in babaları rolü oynadığı için evlat diye gönderme yapıyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.