Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > System Shock 3

System Shock 3'ün dağıtımı Starbreeze'e emanet

Diğer detaylar bekleniyor

Ersin Kılıç - 15.03.2017 09:12
Ersin Kılıç - 15.03.2017 10:11
System Shock tarafında bildiğiniz gibi son yıllarda büyük bir hareketlilik var. İlk oyunun yeniden yapımı dışında System Shock 3'ün geleceği de neredeyse 1.5 yıl önce duyurulmuştu. İlk oyunun yeniden yapımı demosu ile karşımıza çıkmış ama daha sonra 2018 yılına ertelendiği de açıklanmıştı. Doğal olarak bu oyundan sonra çıkacağı belirtilen System Shock 3 için bir süre daha beklememiz gerekecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Muhtemelen en az 2 yıl daha bekleyeceğimiz System Shock 3 ile ilgili çok fazla bilgi sahibi olamasakta oyunun Starbreeze firmasına emanet edildiği açıklandı. Oyun yapımı ve bağımsız firmalara desteği dışında dağıtım kanadı da oldukça kuvvetli olan Starbreeze firması System Shock 3'ün de dağıtımını üstlenecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Warren Spector için modern RPG oyunlarının kurucusu olarak bahseden Starbreeze CEO'su Bo Andersson-Klint "System Shock oyun tarihinin en ikonik yapımlarından birisi. Warren Spector'ün ekibi ve Obsidian Entertainment ile işbirliğimiz sonucu System Shock 3'ü oyunculara sunacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Oynamak için ilk sırada olacağım" sözlerini sarfetmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.