Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

TES Online: Morrowind'den Warden'a özel yeni video

Ayıya dayı dememize az kaldı

Hürcan Köse - 20.04.2017 10:46
Hürcan Köse - 20.04.2017 10:45
The Elder Scrolls Online'ın yeni eklenti paketi Morrowind, 6 Haziran 2017'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni paket üzerindeki son rötuşları yapmakta olan Bethesda ve ZeniMax ekibi bugün oyunun yeni paketi ile birlikte gelecek olan Warden sınıfını tanıtan yeni bir video yayınladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Resmi başlangıcından beri ilk kez yeni bir sınıfa sahip olacak olan The Elder Scrolls Online, Morrowind paketi ile birlikte oyuncuları en sevilen ve hafızalara kazınan mekanlara geri götürecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Birçok farklı tarzda yeteneğe sahip olan Warden, her tarzdan oynanışa da uygun bir karakter gibi görünüyor. Arkadaşlarını koruyabilen, onlara can verebilen veya düşmanlara da gerektiğinde yüksek hasarlar verebilen bir karakter. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aşağıda, The Elder Scrolls Online: Morrowind için yayınlanan yeni Warden videosunu görebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2017 17:11 (0)
tes 6 çıksada kafayı sıyıra sıyıra deli gibi etrafta dolana dolana bi oynasak online dan bişey anlamıyom ben telmaşa olcak :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.