Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Telltale Games

Telltale Games'in CEO'su işi bıraktığını açıkladı

Ünlü şirkette yeni gelişmeler var

Hürcan Köse - 17.03.2017 10:25
Hürcan Köse - 17.03.2017 11:24
Telltale Games'in kurucularından birisi ve aynı zamanda da CEO'su olan Kevin Bruner, yayınladığı bildiri ile Telltale Games'deki işini bıraktığını resmi olarak açıkladı. Yerini kuruculardan bir diğeri olan Dan Connors alacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

The Walking Dead - Sezon 1 ile çok büyük bir patlama yaşayan Telltale Games, yarattığı yeni oyun tarzı ile o zamandan beri büyümeye devam eden, önemli şirketlerden birisi haline geldi. Yayınladığı bildiride Telltale'in çok agresif bir şekilde büyüdüğünü ve artık ipleri başkasına, Telltale'in tam potansiyelini ortaya çıkaracak başka birisine vermenin vaktinin geldiğini söyleyen Bruner, yerini Dan Connors'a bıraktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şu anda hali hazırda Walking Dead'in üçüncü sezonu ile bizlere güzel bir deneyim yaşatmaya devam eden Telltale Games'in bu yeni gelişme sonrasında nasıl bir tutum sergileyeceğini önümüzdeki dönemlerde çıkacak olan yeni projeler ile göreceğiz.
yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 12:00 (0)
Bu serileri oyun kategorisnde değerlemesek çok daha iyi olacak.Başarılılar tabi güzellerde ama oyun değiller!Daha çok kendi maceranı kendin seç kitaplarının film uyarlaması desek daha doğru olur bence.
MK Okuru, 17.03.2017 20:17 (0)
"Telltale'in çok agresif bir şekilde büyüdüğünü ve artık ipleri başkasına, Telltale'in tam potansiyelini ortaya çıkaracak başka birisine vermenin vaktinin geldiğini.."

işte Aziz Yıldırım ın alması gereken ders. En büyük başkanlardan biri, ama artık yetersiz. Kusura bakmayın buraya bağladığım için.
Seviye: 0
nomadstorm , 17.03.2017 15:56 (0)
Son oyunlarının ilk Walking Dead kadar iyi iş çıkardıklarını, ya da çok ses getirdiklerini düşünmüyorum, yeniden aynı sıçramayı yakalamarı gerek
Seviye: 0
nomadstorm , 17.03.2017 15:55 (0)
Son oyunlarının ilk Walking Dead kadar iyi iş çıkardıklarını, ya da çok ses getirdiklerini düşünmüyorum, yeniden aynı sıçramayı yakalamarı gerek

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.