Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Terraria

Terraria'nın 4K güncellemesi yayımlandı

4K Terraria keyfi başlasın

Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 10:57
Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 10:57
Re-Logic tarafından geliştirilen 2 boyutlu sandbox yapım Terraria, çıktığı günden bu yana Minecraft'ın en büyük rakiplerinden biri olmayı başarmıştı. 2D grafikleri, inanılmaz sayıda geniş içeriği, basit oynanış tarzı ve çoklu oyuncu desteği ile sandbox yapımlar arasında hatrı sayılır bir hale gelmeyi başaran yapım,çıktığı tüm platformlar oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz aylarda ise Re-Logic tarafından yapılan resmi açıklamada, Terraria'nın çıkış tarihi olan Mayıs 2011 tarihinden bu yana toplamda 20 milyondan fazla satış yaptığı belirtilmişti. Böylesine bağımsız ve küçük bir yapım için inanılmaz bir rakam olan 20 milyon, bağımsız yapımların kaliteli olduktan sonra neler başarabileceğinin de bir kanıtı oldu. Bugün ise Terraria için yayımlanan 1.3.5 güncellemesi iel birlikte, oyunun 4K çözünürlükteki görselleri ciddi derecede iyileştirildi. Ayrıca yeni zırh setleri, yeni görsel iyileştirmeler ve grafik ayarları ile de geliştirilen yapım, daha keyifli bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. Yeni güncellemeyi Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.04.2017 10:16 (0)
Pikseller daha bir büyük, işte 4K farkı. Boş işlerle uğraşmayı bırakıp oyun yapsınlar...
MK Okuru, 20.04.2017 14:04 (0)
o degilde yeni terraria oyunuda bi ses seda çıkmıyor ne oldu sözde geçen yıl çıkacaktı haberniz varmı merlinkazani ekibi

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.