Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'un ENBSeries mod görselleri geldi

Grafikler yine müthiş

Onur Güner - 13.11.2016 14:40
Onur Güner - 13.11.2016 14:40
Geçtiğimiz günlerde 28 Ekim 2016 tarihinde Cuma günü Bethesda Softworks'un Special Edition olarak tekrar karşımıza çıkardığı efsanevi rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim'in kuşkusuz ki en sevilen mod ENBSeries modudur. Çünkü bu mod ile birlikte oyunun tek zayıf yönü olan grafikleri biraz daha iyileşmiş oluyor. Hemen hemen herkes tarafından kullanılan bu mod tabii ki The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için de çıkacaktı ki modun yapımcıları mutlu haberi oyun ilk çıktıktan sonra vermişti. Kısa süren bekleyişin ardından ise sevindirici haber geldi. Zira mod sonunda yayımlandı. Modun yapımcısı Boris Vorontsov ekibi tarafından yayımlanan modda gerçekten grafikler çok güzel gözüküyor. BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK

Ayrıca ekibin yaptığı açıklamaya göre yapılan grafik iyileştirmeleri ENBSeries modunun yapımında görev alan Ewi ise kendi blogu üzerinden bu modun oyunun grafiklerini nasıl iyileştirdiğine dair bazı görseller paylaştı. Görsellere göre oyunun özellikle çim kaplamalarındaki doku iyileştirilmesi göze çarpıyor. Genel olarak da olumlu yorumlar alan modun bakalım ilerleyen günlerde daha da gelişmiş versiyonları çıkacak mı bekleyip göreceğiz.

bunları kaçırma
yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.11.2016 15:26 (0)
MK Okuru, 20.11.2016 18:08 (0)
Special Editionu Steam den yükledim ama eşitleniyor dedikten sonra hiçbir tepki vermiyor. Sizce nedeni ne olabilir ? İnternette baya bir araştırdım ancak sonuç alamadım.
MK Okuru, 14.11.2016 01:09 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.