Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead (TV)

The Walking Dead dizisine yeni karakter katıldı

Kötüler tükenmek bilmiyor

Seyit Mehmet Çoban - 21.01.2016 17:55
Seyit Mehmet Çoban - 21.01.2016 17:54
14 Şubat tarihinde başlayacak olan The Walking Dead dizisine yapımcılar tarafından çizgi romandan bir karakter daha dahil ediyor.

Dünyada en çok takipçisi olan dizilerden birisi olan TWD, Negan isimli kötü adamdan sonra bir başka kötü adamı daha bünyesine dahil ediyor. Çizgi romanda hali hazırda zaten bulunan Gregory, biraz geç eklense de sonunda ekleniyor ve şahsen bu benim hoşuma gitti. Seriyi takip eden birisi olarak Rick'in başı bir hayli derde girecek gibi duruyor. Gregory karakterini oynayacak olan aktör olan Xander Berkeley, Nikita ve 24 gibi dizilerden de tanınıyor. İhanetlerin yaşanacağı ve zehirlenmelerin olacağı yeni sezonda bol bol aksiyon göreceğiz gibi.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.