Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

The Walking Dead'de 'malum kişi' ölecek mi?

Başlığı spoiler vermeden nasıl yazsak bilemedik

Hürcan Köse - 23.11.2016 10:06
Hürcan Köse - 23.11.2016 10:05
The Walking Dead'in yedinci sezonu çok sağlam başladı, ancak kısa sürede heyecan bakımından tekrar dibi boyladı. Şu anda oldukça sessiz ve bir bakıma da sıkıcı ilerleyen dizinin ilerleyen bölümlerinde çok vurucu bir olay ile karşılabilmemiz olası.

Yapımcıların çizgi romana göre birçok olayı ve karakteri farklı şekilde işlediğini artık kesin bir şekilde biliyoruz ve ortaya çıkan son ipuçlarına göre dizide ölecek olan bir sonraki karakter Carl olabilir.Carl'ı canlandıran Chandler Riggs, bu ayın başında Auburn Üniversitesi'ni kazandığını belirten bir tweet atmıştı. Kendisinin The Walking Dead ile olan anlaşması da tam 7 yıllıktı, ve biz de tam yedinci sezondayız. Aynı şekilde babası William Riggs de bu konu ile alakalı ufak bir yazı paylaştı. Yazıda oğlunun bu dizi için çocukluğunu, arkadaşlarını ve derslerini bir kenara bırakmak zorunda kaldığını ve sonunda yedi yıllık kontratın bittiğine dair sevincini paylaştı.

Ne diyorsunuz? Yedi yıllık kontrat tamamlandı, üniversiteye kabul edildi ve bu üniversite de dizinin çekilmekte olduğu Atlanta'ya nereden baksanız 4 saat uzaklıkta. Sizce Carl gerçekten ölecek olan bir sonraki karakter olabilir mi?
yorumlar (47)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.11.2016 13:26 (0)
İlk sezondan beri en nefret ettiğim karakter(evet Lori den bile daha çok) umarım ölür gider.
Seviye: 3
ozan86, 23.11.2016 10:43 (0)
Ben diziyi ilk sezondan beri izliyorum. Sadece Rick ile bir bağ kurabildim. Bir de sopa ile dövüşen siyahi adam var. Tabi kimsenin yaptığı rolü eleştirmedim.

Carl ölebilir çünkü çok fevri. Yalnız Carl ölürse Rick yeminini bozar :)

Diziye gelirsek reklam gelirleri adına boş sahnelerle diziyi uzatma politikasını hiç sevmiyorum. Ve bu bir zombi dizisi ise zombiden çok insan görmemeliyiz diye düşünüyorum. Şunu da merak bu araçlar bu kadar benzini nereden buluyor ? Dünya'da zombi salgını var ama petrol ve benzincileri etkilememiş mi ?
MK Okuru, 25.11.2016 15:09 (0)
şu carl ın hareketlerine oldum olası gıcık oluyorum. Çok ukala ve cins tavırları var. İnşallar ölür(Biraz garip olduama :D )
MK Okuru, 23.11.2016 11:11 (0)
Arkadaşlar sizce hangisi daha güzel Waking Death mi yoksa Game of Darkthrone mu?

-----------------

Bence en güzeli Bestworld :)

Hürcan
Seviye: 2
bortozol, 24.11.2016 14:39 (0)
carlı öldörecekler . zombiler liyyyme liyme edicik onu . öööeaaaarghh ööarrrrrhg diye kemir kemir kemiricekler onun meymenetsiz suratını .

hiç sevmedim . belki ilk iki sezon sevimliydi biraz ama o dönemler bile gıcık eden bi iki haraketi oldu beni dedim ki baaa baaak ...

işallah ölür , öldügü bölümde şampanya patlatcam oh canıma degsin diyip göbek atcam . veled .
MK Okuru, 23.11.2016 21:40 (0)
yine hürcan yine 100% kişisel fikirlerle bir yazı. Sana göre sıkıcı arkadaşım elbette sıkıcı bulanlar olacaktır ama twd forumlarında yer alan biri olarak ortak görüşün bu olmadığını söyleyebilirim. Bi öğrenemedin kendi görüşünü paylaşanların yegane çoğunluk olmadığını...
MK Okuru, 23.11.2016 20:54 (0)
Z Nation'a daha çok ağırlık vermenizi istiyoruz. Hem The Walking Dead'dan daha güzel hem The Last of Us'a yakın bir dizi. Haberlerinizi bekleyeceğiz.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.