Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

The Walking Dead'in 4 sezonluk sorusu sonunda cevaplandı (Spoiler)

Bunun üstüne bir soğuk su içilir

Hürcan Köse - 15.11.2016 13:03
Hürcan Köse - 15.11.2016 13:02
The Walking Dead şu anda herhalde dünyanın en sıkı takip edilen dizilerinden birisi olabilir. Tam 7 sezondur yayın hayatına devam eden ve görünüşe göre de önünde daha gidecek çok yola sahip olan The Walking Dead'in 3. sezonundan beri var olan bir soru dizinin en son bölümünde nihayet cevaplandı.Bildiğiniz üzere Rick ve ikinci sezonda kendi elleriyle öldürdüğü Shane tüm olaylar başlamadan önce çok iyi arkadaştı. Hem sivil hayatta, hem de iş yerinde. Rick'in olaylar sırasında öldüğü varsayılınca Shane ve Rick'in eşi Lori de yakınlaşmış, hatta fazla yakınlaşmıştı. Elbette Rick geri dönünce işler Shane ve Lori için, özellikle de Shane için sarpa sarmaya başlamıştı. En nihayetinde gelişen olaylar neticesinde Shane ölmüş ve diziden ayrılmıştı.

Üçüncü sezonda Lori'nin hamile olduğunu öğrendik. Aslında o zamandan belliydi çocuğun Shane'den olduğu ama yine de bu dizide hiçbir zaman kesin bir şekilde yansıtılmamıştı. Çocuk Rick'in miydi, yoksa Shane'in mi. İşte 4 sezondur ilk kez Rick bu konuda konuştu ve Michonne'a Shane'den, ayrıca Judith'in de onun değil, Shane'in çocuğu olduğundan bahsetti. Yani sonunda bu sorunun cevabı da resmiyete kavuşmuş oldu. Biz zaten biliyorduk bunu ama, kendi ağzından söylemesi daha iyi oldu.

yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.11.2016 23:25 (0)
negan yanlış insanlara bulaştığını öğrendiğinde çok pişman olacak
MK Okuru, 15.11.2016 22:00 (0)
Rick sadece tahmin ediyor. Dna testi yapmadıkça kimden olduğunu bilmek mümkün değil
MK Okuru, 16.11.2016 11:13 (0)
İzledim çok boş bi bölümdü.negan bunlara köpek çekip gitti o kadar
MK Okuru, 16.11.2016 11:08 (0)
Bebeler toplanmış söyle çirkin böyle saçma diye. Dünyanın en çok izlenen dizisi saçmaymış. He bi akıllı sizsiniz. ('Yayınlanmaz' bu da yeni trend)

------------------

Yayınlandı
MK Okuru, 15.11.2016 14:44 (0)
senaristin açıklamasına göre rick'in bulunduğu yere birisi gelecek, rick ve ekibi şok geçirecek ve onları tekrar eski hallerine döndürecekti. ama kimse gelmedi. yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum arkadaşlar? bu açıklama 4. bölüm için yapılmıştı hem de burada.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.