Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

The Walking Dead'in yedinci sezonuna şikayetler yağıyor

Dikkat Spoiler!

Onur Güner - 24.10.2016 12:42
Onur Güner - 24.10.2016 12:41
Haberimize başlamadan önce uyaralım. Bu haberimizde dizinin yedinci sezonuyla ilgili çok önemli sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer almaktadır! Lütfen bunu göz önünde bulundurun!

Benim de dahil herkesin merakla beklediği The Walking Dead'in sonunda 7. sezonu çok büyük sürprizlerle başladı. Hatırlarsanız dizinin 6. sezonu bizleri büyük bir merak içerisinde bırakarak veda etmişti. Diziye yeni katılan Negan karakteri acaba son bölümde kimi öldürdü soruları adeta beynimizi kemiriyordu ki dizide Maggie karakterini canlandıran ünlü oyuncu Lauren Cohan, katıldığı bir panelde diziden kimin ayrılacağını söyleyemeceğini ama herkesin şaşıracağını söylemiş ve gözyaşlarına boğulmuştu. Hâl böyle olunca herkes diziden ayrılanın Lauren Cohan olduğunu düşünmüştü ancak dizinin yapımcıları Robert Kirkman ve Frank Darabont, diziden ayrılan kişinin 1 değil 2 kişi olacağını söyleyerek adeta herkeste şok etkisi yaratmıştı. Sonunda dizinin 7. sezonunun yayınlanan ilk bölümüyle birlikte diziden ayrılan karakterleri de öğrenmiş olduk.Diziye havalı bir şekilde giriş yapan ve adeta dizide iktidarlığını kurmakta ne kadar kararlı olduğunu göstermek isteyen Negan, Glenn ve Abraham'ı öldürdü. Yani ünlü oyuncular Steven Yeun ve Michael Cudlitz diziden ayrılmış oldu. Ancak özellikle Glenn'in ölümüne çıldıran dizinin hayranları, yapımcıları adeta şikayet bombardımanına tuttular. Twitter üzerinden #glenn ve #abraham hastagları kısa sürede büyük ses getirdi. Glenn karakterinin bu kadar şiddet ve kan dolu bir ölümü hak etmediklerini söyleyen hayranlar, baş yapımcı Robert Kirkman'a yüklendiler. Dizinin baş senarist ve yapımcısı Robert Kirkman ise, büyük bir tepki beklediklerini ancak bu kadar büyük olacağını tahmin etmediklerini itiraf etti. Glenn'i geri getirin diyen hayranlarına ise Kirkman, ''Diziden ayrılan bu karakterler, diziye yön verecekler, merak etmeyin.'' cevabını verdi. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak bekleyip göreceğiz.
yorumlar (27)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.11.2016 10:56 (0)
Çizgiromandaki gibi olmuş, neyi eleştiriyor bu ebesiler anlamış değilim.
MK Okuru, 27.10.2016 13:16 (0)
Glenn ile Abraham'ın öleceği zaten belliydi.6. sezon boyunca bunun mesajını birçok kere verdiler zaten.Ulan aylardan beri ortalıkta ''Glenn ölecek'' diye spoiler yayan bu tepkili insanlar değilmiydi.İşinlerine gelmeyince dizi romana gitmiyor diye sövüyorlar şimdi 360 derece döndü mübarekler.
Seviye: 3
ozan86, 26.10.2016 10:18 (0)
Glenn, bir Süleyman Çakır veya Jon Snow değil beyler abartmayın :))

MK Okuru, 26.10.2016 01:03 (0)
MK Okuru, 25.10.2016 21:31 (0)
izleyici kitlesi 0-15 yaş arası galiba dizinin.Altı üstü dizi ne yaygara kopardılar kaç gün bütün sosyal medyada.Öl bitti.İzle geç daha ne.
MK Okuru, 25.10.2016 13:54 (0)
La glenn'in rick'i tank'ın içinden kurtardığı daha dün gibi aklımda.

pizzacı çocuk gibi başlamıştı aslında. yazık oldu. ibraam'a da acıdım ama glenn'in yeri ayrı.
MK Okuru, 25.10.2016 11:05 (0)
Tamaam abrahama ölebilirdi ama gleen buruk bir hüzün var içimde kötü oldu be cidden kaç yıllık arkadaşım gibi


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.