Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider yapımcısının yeni stüdyosu göz kamaştırıyor..

Stüdyo görülmeye değer..

Ersin Kılıç - 22.02.2017 11:40
Ersin Kılıç - 22.02.2017 11:40
Tomb Raider serisinin yanı sıra legacy of Cain gibi önemli oyunlara da imza atan Crystal Dynamics, 20 yılı aşkın bir süredir oyun sektöründe yer alan firmalardan birisi. Daha önce Eidos ınteractive altında görev yapan firma, Eido'un satın alınmasından sonra oyun yapımına Square Enix himayesinde devam ediyor. Özellikle yeniden yapılan Tomb Raider oyunlarıyla da başarılı bir çıkış yakaladılar. Hal bölyle olunca firma yeni projelerini geliştirmek için çok daha büyük bir ofise taşınmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni Tomb Raider oyunları dışında Square Enix'in The Avengers projesini de teslim ettiği firmanın bu yeni ofisiyle ilgili açıklama da yapıldı. Firmanın tepe isimlerinden biri olan Scot Amos "Aylarca süren planlama, inşa ve inşa ekibinin gece yarılarına kadar süren çalışmaları sonucu yeni ve görkemli stüdyomuza geçtik. herkesin istediği şekilde ayarlayabileceği hidrolik masalardan, karanlıkta çalışmayı seven geliştiriciler için ayarlanabilir ışıklar ve ışık emici boyalara kadar bazı yeniliklere ve kolaylıklara sahibiz." açıklaması ile birlikte yeni stüdyoda ses geçirmez oda, yeni toplantı alanları, dev bir mutfak ve oyun odaları kurulduğunu da sözlerine eklemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca yeni ofislerinde son dönemin popüler oyun tekniklerinden biri olan Fotogrametti ve Motion Capture çalışmaları için ayrı birer alanları olduğu da belirtilmiş. Firmanın diğer yöneticisi olan Ron Rosenberg ise "Yeni stüdyomuz ile birlikte çalışmalarımızı bir sonraki seviyeye çıkarabileceğiz." açıklaması ile birlikte yeni ofislerinin eskiye oranla neredeyse iki katı büyüklükte olduğunu ve önümüzdeki dönemlerde bu bağlamda işe alımlar gerçekleştireceklerini de sözlerine eklemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Crystal Dynamics'in yeni ofisi için yayınlanan görsellere aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz. Açıkçası şahane bir ofis kurulduğunu görebiliyoruz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.02.2017 19:12 (0)
Murat Abi senden de çalışanların için böyle güzide bir mekan bekliyoruz artık.

Hem o zaman ben bile sizinle çalışmayı kabul ederim.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.