Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Total War: Warhammer

Total War: Warhammer II'den yeni video geldi

Biz hala Medieval III'ü bekliyoruz

Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 17:26
Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 17:25
İlk oyunu ile hem Total War hem de Warhammer hayranlarının dikkatini çekmeyi başaran Total War: Warhammer II, hatrı sayılır bir satış rakamı yakalamayı başarmıştı. Grafikleri ve Warhammer teması ile bizleri etkilemeyi başaran yapım, çıkan DLC'ler ve güncellemeler ile de içeriğini bir hayli genişletmişti. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz ay ise Sega, yaptığı sürpriz duyuru ile Total War: Warhammer II'yi resmi olarak duyurmuştu. Yayımlanan başarı CGI fragman ile bizleri heyecanlandırmayı başaran yapım, 2017 yılı içerisinde yalnızca PC platformu için satışa sunulacak. Bugün ise Total War: Warhammer II'den yeni bir video daha yayımlandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Total War: Warhammer II'nin yapım aşamasından bilgiler içeren ve oyunun lore'u hakkında yeni bilgiler veren videosu:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.04.2017 11:57 (0)
görsel olarak harika olsada oyun içi sistemler rome 2den beri rezalet bir de evlere senlik dlc politikası var tabi
Seviye: 2
tayshaun, 21.04.2017 03:17 (0)
tam bir total war hayranı olmama rağmen ilk oyunda olduğu gibi bunu da oynamayacağım. çünkü fantezi evrenler bana hitap etmiyor. böyle olunca ikincisi ilk duyurulduğunda bende tepki göstermiştim ancak warhammer denen serinin daha baştan üç oyun olarak duyurulduğunu öğrenince tepkim geçti.

bende orta çağ (medieval 3) veya modern (dünya savaşları) dönemlerle ilgili bir oyun bekliyorum. ancak total war zaten her sene yenisi çıkması gereken bir seri değil. o yüzden elimizde bulunan rome ve attila bizi bir süre daha idare eder.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.