Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Türk Oyun Sektörü

Türk yapımı korku oyunu GHOUL destek bekliyor

Yeni yapım Greenlight'taki yerini aldı

Hürcan Köse - 17.04.2017 14:39
Hürcan Köse - 17.04.2017 14:39
Miracle Studio adlı bir ekip tarafından Unreal Engine ile geliştirilmekte olan yeni Türk yapımı korku oyunu GHOUL, Steam Greenlight'taki yerini aldı ve ana Steam platformuna geçebilmesi için oylarımıza ihtiyacı var. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan oyunun Steam Greenlight sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


GHOUL hakkında Steam Greenlight sayfasında yazan açıklama şöyle:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Yaşadığın olayların şans eseri gerçekleştiğini söyleyebilir misin, yoksa yaptıklarının bir sonucu mu ?
Bir adam ve çalman gereken kesesi. Her zaman aldığın klasik işler gibi. Bu sefer farklı olan ne peki; Kaldığın otel ? Hedefinde ki adam ? Oteldeki diğer misafirler ? yoksa kesenin içindeki mi ?..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unreal Engine 4 kullanılarak hazırlanan, kendinden önce gelen korku oyunlarından farklı olarak yüksek grafik ve özgün kurgusal hikayesi ile oyuncuya sürükleyici bir oyun keyfi yaşatacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan trailerlar ile oyun içi grafiğin aynı olacağını söylememize gerek yok sanırım. Gameplay videomuz gelene kadar yayınlanacak trailerlar ile size sürükleyici bir deneyim yaşatmak istiyoruz, iyi eğlenceler.

Özellikler
Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

    Gerçekçi Birinci Şahıs Bakış Açısı
    Gelişmiş Yapay Zeka
    Muhteşem Korku Atmosferi
    Yüksek Grafik Kalitesi
    Kaç ve Saklan"

yorumlar (40)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 24.04.2017 10:57 (0)
El kol bacak hareketleri dizaynları berbat hakkaten. kadının yüzünün grafiğini görünce umutlandım ama nafile... Bir de sanki Dabbe'den esinlenmiş..
MK Okuru, 24.04.2017 03:08 (0)
Bunu '' Made in Greece '' olarak lanse etmek lazım. Yani buna kötü falan denmez , kötü de bir şeydir. Bu hiçbir şey , bir tür boşluk gibi. Hatta kirlilik bu. O yürümeye hiç gelmiyorum bile , bunu yapanı ve steam'e koyan medeni cesareti tokatlamak lazım. Resmen hayatımdan birkaç sn boşa geçti.
MK Okuru, 24.04.2017 02:56 (0)
Gördüğüm en kötü oyun.Bu oyuna destek olana köstek olmak lazım ki: hiç çıkmasın. Yani say say bitmez şimdi kusurları , + sı var mı ? Bence yok. Doğru söyle Hürcan , 4 yaşındaki yeğenin falan mı yaptı bunu ? Öyleyse bilelim de belki destek oluruz. 4 yaşında biri için miracle olabilir evet.

-------------------------

Benlik bir durum yok. Sen yap yolla, seninkini de yayınlayayım :)

Hürcan.
MK Okuru, 24.04.2017 02:08 (0)
Seviye: 3
taylanz, 23.04.2017 22:01 (0)
Çöp ötesi çöp. Beyin yakan kedi klibi videosu daha anlamlıdır heralde.
Seviye: 1
omer724, 23.04.2017 16:06 (+1)
Oyun tam bir çöp.Ben burda oyun yapımının kolay olduğunu söylemiyorum ama sen bu oyunu yapınca da kodlama yapacaksın.Başka iyi senaryolu güzel grafikli oyun yapsan da kodlama yapacaksın.Oyun şu haliyle tam bir çöp.Duvardan zeminden ve tavandan fışkıran siyah renkli hiçbir şeye benzemeyen değişik bir canlı! ne kadar da korkunç
Seviye: 5
darkforce, 23.04.2017 12:47 (+1)
Şuraya çıkıp bi Türk oyun firması çöp adamdan oyun yapsın yemin ederim millet beğeni kuyruğuna girer. Neden..? Kaliteli olduğu için mi? Kurgusu mu sağlam? Grafikler tavan mı yapmış? Hiçbiri, sadece oyun Türk oyunu gerisi boş.Artık şu aşırı milliyetçiliği oyunlara yansıtmaya bırakmamız lazım acil olarak biraz objektif yaklaşmak lazım konulara " Türk yaptıysa çöp konteynırına kaş göz çizse al sana Transformers beğenin " modundan çıkın artık...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.