Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Watch Dogs

Ubisoft: "Serileşmeyecek oyunları yapmıyoruz"

Ubi açık ve net

Yiğitcan Erdoğan - 15.07.2013 23:33
Yiğitcan Erdoğan - 15.07.2013 23:31
Ubisoft yetkilisi Tony Key firmanın politikaları ve spesifik olarak heyecanla beklenen Watch Dogs'un geleceği hakkında konuştu. Oyunun bir seri olmak üzere tasarlanmasına değinen bir gazeteciye "Tüm oyunlarımızın olayı bu. Eğer içinden bir seri çıkmayacağını düşünüyorsak başlamıyoruz bile. Artık ateş et ve unut mantığı kalmadı, çok pahalı" ifadeleriyle cevap verdi. Watch Dogs ise Key'e göre şimdiden bir "franchise". Yakınlarda Amerika'da patlayan NSA PRISM skandalının oyuna ilgiyi de arttırdığına değinen bu skandalı promosyon olarak kendi lehlerine çevirdiklerini de açıkladı. Ubisoft bu konuda firmaların çok uzun zamandır söyledikleri şeyleri tekrarlıyor; oyun yapmak artık çok pahalı ve bir AAA oyunun kendini ekarte edebilmek için ya seri olması gerekiyor, ya da en az 10 milyon satması. Bakalım Watch Dogs yoluna nasıl devam edecek.BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK


bunları kaçırma
yorumlar (21)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.09.2013 21:49 (0)
MK Okuru, 31.07.2013 13:48 (0)
bi insan niyetini bu kadar belli edermi ya? adam resmen: "tek oyun pahalı oluyo oyunu yaparız. grafiklerini,fizik moturunu falan süreriz piyasaya.devam oyunlarında da grafikleri çağa uydurur üzerinde biraz çalışır tekrar çakarız size.önemli olan sizin paranız alabilmek yani" demiş.
Seviye: 3
Leon_S._Kenedy, 17.07.2013 00:40 (0)
meali hep fabrikasyon oyunlar çıkarcağız, hikaye bizim için ikinci planda; para her şeyden önce gelir; tiksindim bu oyun şirketlerinden. neyseki kickstater diye bir şey çıktı da bağımsız özgün oyunlar görebiliyoruz.
MK Okuru, 16.07.2013 13:45 (0)
Seviye: 5
alikk, 16.07.2013 11:40 (0)
16.07.2013 04:13:00 - MK Okuru demiş ki:
Kapitalistler sizi. :) Örneğin The Last of Us şu an devam edecek gibi görünse de 5 milyon ancak sattı ve adamlar devam ettirmeyelim demişlerdi yani olabiliyor böyle şeyler ama çok kral oyundur yani.


daha ne kadar sata bilirdi ki zaten 5 milyon büyük bir satış
hele bi de exclusive oyun

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.