Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Ubisoft

Ubisoft'un 2 yeni stüdyo kuracağı açıklandı

Yeni oyunlar yolda

Ersin Kılıç - 20.04.2017 12:17
Ersin Kılıç - 20.04.2017 12:17
Ubisoft'u son dönemin en ilginç şekilde ilerleyen firmalarından birisi. Almış oldukları bazı kararlar sebebiyle oyuncular tarafından sevilmeyen yönleri olsa da firmanın oldukça farklı oyunlara yönelmesi ve her yıl en az bir farklı IP çıkarması takdir edilmesi gereken yönlerinden. Anlaşılan firma bu geleneğini sürdürmeye devam edecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

E3 fuarında son yıllarda alıştırdığı gibi sürpriz bir yeni oyun daha duyurmasını beklediğimiz firmadan sevindirici bir haber geldi. Yapılan açıklamaya göre Ubisoft bu sene 2 yeni stüdyo daha kuruyor ve bu stüdyolarda AAA diye tabir ettiğimiz yüksek bütçeli iki oyun geliştirilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bu stüdyolardan ilki Almanya'nın en büyük şehri ve başkenti olan Berlin'de kurulacak. Geçtiğimiz dönemlerde Blue Byte'ı bünyesine katan firmanın bu ekibi buraya yönlendirebileceği belirtilmiş. Bordeus'ta kurulacak stüdyo ise yeni oyunların yanı sıra firmanın Fransa'da bulunan ana merkezine ve diğer stüdyolarına da destek olacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hali hazırda Assassin's Creed serisinin yeni oyununa da hazırlanan Ubisoft, hem oyun yelpazesini hem de AAA oyun sayısını arttıracakmış gibi gözüküyor. Bahsi geçen bu iki oyun için daha vakit olsa da başta da dediğim gibi firmadan yeni AC oyunu dışında E3 2017 fuarında yeni duyurular da bekliyoruz.

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2017 21:14 (0)
AC unityden sonra sını zar zor toparladı bence böyle giderse Ubisoft şirket olarak küçülebilir.
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 20.04.2017 20:22 (0)
Ubisoft neden oyuncular tarafından hiç sevilmiyorun tek cevabı şimdiye kadar downgrade olayıydı.Üstelik downgrade sadece grafik bakımından değilde genel olarak oyunun her tarafından bir şeyler çıkarılmış değiştirilmiş olduğundan beri oyuncular artık ubisofttan nefret ediyor.
MK Okuru, 20.04.2017 19:32 (0)
Başlatma stüdyoda da oyunundan da Ubisoft, sen steam'deki oyunlarına neden zam yaptın onu söyle!
Paragöz olma konusunda Activision ile adeta kafa kafaya yarışıyorsunuz.
Watch Dogs, Division, För Honor, The Crew, Assassin's Creed serisi vs vs. Bakalım içine edeceğiniz yeni rezilliğiniz ne?
Seviye: 1
Masters, 20.04.2017 15:14 (0)
"Muhteşem fikirleri mahvetmek, yaratıcı zihinlere küfrettirmek için elimizden geleni yapıyoruz." gibi bir açıklama bekliyordum Ubisoft'tan.

E3 2017'yi de "inanılmaz downgrade skandallarına rağmen hala oyun tanıtacak yüzümüz var. Çünkü bizdeki surat, surat değil adeta eşek derisi. Utanma arlanma gibi kavramlar bizim mahalleden geçmedi. Sahtekarlık, yüzsüzlük, dolandırıcılık kanımızda var. Yine gösterdiğimizin yarısı kadar bile olmayacak grafiklerle şov yapacağız. İşte Bizdeki şeref, tiynet, haysiyet bu kadar. Şimdi ben susuyorum ve yalanlarımız konuşuyor. Para verip alacak enayi oldukça, yalanlarımız susmayacak." gibi bir başlangıç yapabilirler.
MK Okuru, 20.04.2017 14:01 (0)
2 ekibe daha 'downgrade' (kalite düşürme) dersi vermişler demek ki. Onlar da güzel oyun fikirleri ve temaları bulup, oyunları para kazandıracak seviyeye getirip, daha iyisi olabilecekken yaptıklarıyla yetinip, önce kaliteli gösterip oyunun son halinde ise düşürülmüş kaliteyle bizlere sunacaklar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.