Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Saints Row 2

Ücretsiz Saints Row 2 isteyen?

İki gün boyunca ücretsiz

Hürcan Köse - 20.04.2017 14:10
Hürcan Köse - 20.04.2017 14:10
Başarılı dijital oyun satış platformlarından birisi olan GoG.com, Saints Row serisine özel bir kampanya düzenleyerek serinin en yeni oyunu Saints Row IV ve yan oyun Saints Row: Gat Out of Hell'e indirimli bir şekilde sahip olmanızı sağlıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İndirimin yanı sıra eğer önümüzdeki 45 saat içerisinde GOG.com'a girip hesabınıza giriş yapar ve ana sayfada bulunan Saints Row 2 görseline tıklarsanız oyunu ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebileceksiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Saints Row indiriminin yanı sıra önümüzdeki hafta boyunca GOG.com'da %75'e varan indirimlerle özel bir Deep Silver kampanyası da bulunuyor. DRM'e sahip olmayan ve dolayısıyla çevrimiçi aktivasyon gerektirmeyen oyunlar için bu linke tıklayabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bilmeyenler için; Saints Row serisi eğlenceli yan görevlere sahip uzun soluklu açık dünya/aksiyon oyunlarından oluşur. Eğer türü seviyorsanız Saints Row 2'yi de ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2017 18:49 (0)
ayrıca steam hesabınızda bulunan saintsrowları gog hesabınıza ekleyebilirsiniz...

https://www.gog.com/connect

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.