Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

Vici Gaming'ten bomba transfer

Bengi, Vici Gaming'te!

Ege ERKEK - 17.12.2016 02:59
Ege ERKEK - 17.12.2016 02:58


Son zamanlarda Çin'den Kore'ye ve Kore'den Çin'e yapılan oyuncu transferleri bir hayli artmıştı ki Vici Gaming son bombayı patlattı. Dünya çapında en başarılı League of Legends oyuncularından biri olan ve üç kez dünya şampiyonluğuna erişmiş oyunculardan Bae "Bengi" Seong, Vici Gaming takımına transfer olduğunu açıkladı.

Kore'de başarılı üç yıl geçiren Bengi, League of Legends tarihinde en çok dünya şampiyonası kazanan takım olan SKT'ye Nisan 2013'te katılmıştı ve bu takımda başarıdan başarıya koşmuştu. Son zamanlarda form düşüklüğü yaşaması yüzünden SKT takım koçu olan "Kkoma" tarafından yedeğe çekilmişti ve yerine "Blank" getirilmişti.

Bengi, 2016 LCK Yaz normal sezonunda sadece 14 maçta yer aldı. SKT, 2016 Dünya Şampiyonası turnuvasında kritik maçlar için Bengi'yi maç kadrosuna aldı ve Bengi, SKT'nin "Büyük Finaller" serisinde Samsung Galaxy'ye karşı kazandığı üç galibiyetin tamamına katkıda bulundu. Başarılı ormancı, 2016 Dünya Şampiyonası turnuvasında 10 maçta oynamıştı ve bu maçların sekizini SKT kazanmıştı.

Choi "DanDy" In-kyu herhangi resmi bir açıklama yapmamasına rağmen Bengi'nin, Dandy'nin yerini alması için transfer ediliği söylentiler arasında. Bengi, Vici Gaming takımında as kadroda "ormancı" olarak yer alacak. Vici, hem "2016 LPL İlkbahar" playoff'larını hem de "2016 LPL Yaz" playoff'larını 6. sırada tamamladı. 2016 Çin Bölge Finalleri 'nde ise son sırada yer aldı.

Bengi, Vici Gaming takımına katılan ikinci eski SKT oyuncusu ve eski SKT orta koridor oyuncusu Lee "Easyhoon" Ji-hoon ile birlikte oynayacak.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
espor, 21.12.2016 18:46 (0)
Şimdi kim tuta bilir bu takımı allah için, çok iyi oldu htttp://www.e-spor.info
Seviye: 2
DahakaLuna, 17.12.2016 12:51 (0)
Vici Gaming için muazzam transfer ama SKT1 da Blank hiçte iyi performans göstermiyor açıkcası SKT1 dünyanın belkide sayılı TOP Lane oyuncusu Huniyi transfer etti ama orman yönünden çok zayıfladı Huni'nin yanına Regnover gelse hem uyum sorunu ortadan kalkar hemde orman açığını kapatırlardı biliyorsunuzki NA daki Immortals Takımı dağıldı ne kadar oyuncusu varsa gitti regnover boşta kapmaları lazım SKT1 takımının
MK Okuru, 17.12.2016 12:17 (0)
Muazzam bir transfer. Ormanları koruyan kim kaldı. Helal olsun çevreci düzene. Yaşadın palamutlar


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.