Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Warhammer 40,000: Dawn of War III

W40K: Dawn of War 3'ten 40 dakikalık saf oynanış videosu

Üçe üç, heyecanlı bir maç

Hürcan Köse - 20.04.2017 10:18
Hürcan Köse - 20.04.2017 10:18
Yaklaşık bir hafta sonra PC platformuna özel olarak çıkacak olan Warhammer 40,000: Dawn of War 3 için bugün oyunun çoklu oyuncu modunu gösteren 40 dakikalık uzun bir oynanış videosu yayınlandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun yarın başlayacak olan açık betası için şimdiden hazırlıklara başlayan Relic Entertainment, yarından itibaren göreceğimiz manzaraların ufak bir parçasını bizlerle paylaşmış oldu. Oyunun yönetmeni Philippe Boulle ve tasarımcısı Carolina Mastretta'nın anlatımı ile çekilen videoda 3v3 bir maça şahitlik ediyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kontrol noktasını ortada tutan büyük ve her kenarı birbirine eş değer olan harita aslında klasik bir W40K haritasına benziyor. Zaten çok bir süre geçmeden takımlar ortadaki kontrol noktasına gelip topyekün savaşa giriyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aşağıda, yayınlanan yeni 40 dakikalık oynanış videosunu görebilirsiniz. Warhammer 40,000: Dawn of War 3'ün açık betası yarın başlayacak. Oyun asıl olarak 27 Nisan tarihinde çıkacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
mezzin31, 20.04.2017 23:08 (0)
Gozum kapali alacagim bir oyun.Ben butun bu oyunun serisiniz oynamis biri olarak size bu oyunu siddetle tavsiye ederim...
MK Okuru, 20.04.2017 13:25 (0)
Seviye: 3
Masterlee, 20.04.2017 11:47 (0)
E-Spor olayını hedef almışlar beli ki. Bu konuda bayrağı Starcraft taşıyor, onun kadar dinamikleri iyi olursa çok iyi alternatif olabilir. Sonuçta Warhammer evreni de çok eskiye dayanır ve bence bu oyun o evrenin hakkını verecek.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.