Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead için "Büyük Savaş" kapıda!

7.sezon beklentileri büyüyor

Ersin Kılıç - 21.09.2016 17:41
Ersin Kılıç - 21.09.2016 17:40
Geçtiğimiz sezon oldukça heyecan verici bir noktada final yapan ve uzun süredir beklenen Negan karakteri ile tanışmamıza vesile olan Walking Dead için 7. sezon beklentileri oldukça büyük. gelen bilgiler ve açıklamalar bu beklentileri daha da yükseltiyor. Yapılan yeni bir açıklama ise önümüzdeki günlerde başlayacak olan 7.sezonun aksiyon açısından da oldukça üst safhada olacağını işaret ediyor.

Seride Rick karakterini canlandıran Andrew Lincoln, Alexandria ve Negan ekibi arasındaki mücadelenin bir televizyon şovu için oldukça büyük ve heyecanlı geçeceğini açıkladı. Çizgi roman takipçilerinin bu konuda biraz deneyimli olduğunu belirten Lincoln, buna rağmen serinin daha önce olduğu gibi ilerleyen bölümlerde de Robert Kirkman'in eserinden bazı noktalarda sapacağını da hatırlatmış.Herşeye rağmen yedinci sezonda büyük bir savaşın patlak vereceğini de belirten Lincoln, "Çizgi Roman serisinde dünyanın genişlemesini ve farklı topluluklar ile karşılaşılmasını oldukça sevmiştim. Her topluluk birbirinden farklı bir tutum sergiliyor. Kimi iyiliksever, kimi ise baskıcı. Aslında tüm bu topluluklar daha çok liderlerinin felsefe ve ideolojilerine göre değişiyor." sözlerine de yer vermiş.

Walking Dead'in yeni sezonunda Alexandria ve negan ekibi arasındaki mücadele dışında Ezekiel'in başı çektiği Kingdom topluluğunu da tanıma fırsatına erişeceğiz. Tabi Ezekiel'in kaplanı Shiva'yı da unutmamak lazım. Son olarak Walking Dead'in 23 Ekim'de başlayacağını da hatırlatalım.


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.09.2016 14:24 (0)
Walkind dead 6. sezon finali gerçekten çok kötü ve boğucuydu hatta yapım olarak gördüğüm en kötü sezon finallerinden biriydi.Saçma sapan gelişen olaylar zincirini geçtim sonunu öyle bir yerde bırakalım ki izleyici deli gibi diğer sezonu beklesin amacıyla yapılmış ama iyice içine etmişlerdi.
MK Okuru, 22.09.2016 05:42 (0)
MK Okuru, 21.09.2016 19:13 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.