Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'den sızan görüntü şok edici nitelikte!

Başlığı spoilersız ancak böyle yazabildik

Hürcan Köse - 25.10.2016 10:15
Hürcan Köse - 25.10.2016 10:15
Öncelikle her zamanki uyarımızı yapalım. Elbette zaten spoiler görmek istemiyorsanız bu habere de en başından girmemeniz gerekiyordu ama hadi neyse. Spoiler var bu haberde, hem de bol bol var. Eğer 7. sezonun ilk bölümünü izlemediyseniz, hemen çıkın. Sonra vay ben görmedim, vay ben duymadım, vay yan yattım çamura battım, dayımın lastiği patladı falan olmasın. Eğer bölümü izlediyseniz sizi şöyle VIP salonumuza alalım:Bildiğiniz üzere 7. sezonun ilk bölümünde Glenn ve Abraham'ı kaybettik. Aslında çizgi romanda Abraham daha önceden ölüyordu ve bu bölümde de normalde Negan'ın sadece Glenn'i öldürmesi gerekiyordu. Ancak bildiğiniz üzere diziyi çekerken senaryoda ufak-tefek değişiklikler yapıp biz çizgi-roman okuyucularına da sürpriz yapmayı seviyorlar. Walking Dead yapımcıları hep bu tür sürprizlerle bizleri şaşırtmayı başardı. Görünen o ki bu sürprizleri sadece bizlere değil, dizide yer alan oyunculara da yapıyorlar. Yeni sezonun ilk bölümündeki o malum "patates püresi" sahnesi aslında diğer oyuncularla da çekilmiş. Her oyuncunun kafası teker teker patlatılmış. Bunun bir dedikodu olduğunu sanıyorduk ancak sızdırılan yeni bir video ile ne kadar gerçek olduğunu anladık. Bu kez Meggie'nin kafası patates püresine dönüyor. İyi seyirler!

yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 31.10.2016 21:34 (0)
ilk bölüm acı verici, insan ekipten birini öldürtür ama bu kadar acımasız olmak! her sezon bu şekilde başlaması da ayrı bir ilgi çekim operasyonu
MK Okuru, 25.10.2016 17:57 (0)
Rick karavanın üstünde hayal gördüğü sahnelerde kullanılmak üzere çekildi bu sahneler. Biraz flashback gibi. Yoksa bölüm yayınlanmadan önce diziden kimlerin ayrılacağı sağda solda söyleniyordu zaten.
MK Okuru, 25.10.2016 14:12 (0)
Arkadaşlar spoiler sızmasın diye tüm oyuncuların ölüm sahneleri çekilmiş.
MK Okuru, 26.10.2016 01:14 (0)
patatis pürvesi gibin varmı yağ ? icine sosüs ko , ketçanp ko , sorna ne bilihim , mayones ko , ooooh oooh yime de yanındah yat ...

gurban oluhum pattis püresinge .
MK Okuru, 25.10.2016 13:16 (0)
Bu sahne yedek sahne olarak çekilmiş. Hatta dizideki tüm ana karakterlerin tek tek bu şekilde öldürülme sahnesi çekilmiş. Ama dizide olmayacak yani kamera arkası görüntüleri gibi.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.