Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'e beklenen isimler geliyor

Daha çok var :(

Ersin Kılıç - 12.04.2016 11:54
Ersin Kılıç - 12.04.2016 11:53
Öncelikle baştan uyarımı yapayım. Yazının bundan sonrası dizinin son bölümü ve çizgi romandaki bazı karakterler hakkında bilgi içeriyor, yani keyif bozucu olabilir.

Son bölümü ile kafalarda soru işaretleri bırakıp bizi Negan ve en sadık dostu Lucille ile tanıştıran Walking Dead'ın 7.sezonu için şimdiden haberler gelmeye başladı. Finaldeki soru işaretlerinin yeni sezonun ilk bölümünde çözüleceğini belirten yapım ekibi önemli bir bilgi daha paylaşmış durumda.

Çizgi roman serisinin en farklı karakterlerinden biri olan Ezekiel ve yanından ayırmadığı Shiva'nın önümüzdeki sezon dizide bulunacağı açıklandı. Serinin Facebook sayfalarında ve Instagram hesabında bu ikili ile tanışacağımız belirtilmiş. Açıkçası Shiva'yı ilk gördüğümde diziye nasıl aktarılacağını merak ediyordum. Zaten son bölümde Kingdom grubuna dair ipuçları ile karşılaşmıştık. Bakalım nasıl olacak?


yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.04.2016 18:04 (0)
Hala iyiler kötüler tartışması yapıyorsunuz.Diziyi gerçekten izliyor musunuz merak ettim.Zira dizi de iyi yada kötü yok.Hayatta kalmaya çalışan insanlar var o kadar.Negan rick in takımına kafa tuttu diye kötü adam olmayacak merak etmeyin.Rick de son sezonda kötü biri haline geldi zaten izleyen bilir
MK Okuru, 14.04.2016 00:23 (0)
MK Okuru, 12.04.2016 12:19 (0)
Shiva imkansız, muhtemelen kaplan yerine bir köpek olur, bilgisyar yardımıyla sanal olarak yapılabilirse o başka tabi..
MK Okuru, 12.04.2016 13:02 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.