Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'in 7.sezon fragmanı geliyor

İlk fragman için tarih verildi

Ersin Kılıç - 18.07.2016 11:38
Ersin Kılıç - 18.07.2016 11:37
6.sezon finalini serinin en merak edilen karakterlerinden biri olan Negan'ın o meşhur konuşması ile bitiren Walking Dead dizisinin yeni sezonu için heyecan yavaş yavaş yükselmeye başladı. Malum sahne ile açılışını yapacak olan 7.sezonun ilk fragmanı için tarih verildi.

Seride Carl karakterini canlandıran Chandler Riggs'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre dizinin yeni sezonu için ilk fragman her zaman olduğu gibi San Diego Comic Con fuarında gösterilecek. 22 Temmuz'da yayınlanacak olan bu fragman ile ilgili başka bir detaya ise yer verilmemiş. Buna rağmen önceki yılları göz önüne aldığımızda Comic Con fuarında Walking Dead için her zaman uzun fragmanlar geldiğini de hatırlatalım.
Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.