Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'in 7.sezonundan kısa bir sahne paylaşıldı

Geri sayım başladı

Ersin Kılıç - 15.08.2016 11:06
Ersin Kılıç - 15.08.2016 11:06
Çizgi Roman ile arasında farklılıklar olması sebebiyle malum sorunun cevabını büyük bir merakla beklediğimiz Walking Dead'in 7.sezonu için artık geri sayım başladı. 23 Ekim itibari ile yeni sezonuna başlayacak olan dizi için kısa bir sahne paylaşıldı.

Öncelikle bu sahnede çok önemli birşey olmamasına karşın Spoiler uyarımızı yapalım.

Yayınlanan bu kısa sahnede son bölümlerde sinir kat sayımızı arttıran Dwight'ı görüyoruz. Motosikleti ile yoluna devam eden Dwight, yolda bazı zombiler ile karşılaşıyor ve 50 saniyelik video burada sona eriyor. Buradaki en önemli detay ise şüphesiz karakterin giysilerinde gizli. Dwight'ın Daryl'ın ceketini giydiğini görüyoruz. Bu detay malum olayla da bağlantılı olabilir ama daha çok izleyiciyi ters köşeye yatırma çabası gibi de duruyor.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 15.08.2016 19:48 (0)
artık gerçekten izletmiyor kendini dizinin fanatiğiydim eskiden şimdi son sezonun son 3 bölümünü bile izlemedim eskisi gibi heyecan korku veya herhangi bir duygu veremiyor inşallah eski günlere dönerler
MK Okuru, 15.08.2016 16:38 (0)
Seviye: 1
esquire, 15.08.2016 12:10 (0)
Benim dikkatimi çeken şey motordan indiğinde karşılaştığı zombi. Kafatasının parçalandığını görüyoruz. O hasar Lucille'in eseri olabilir mi? Ne dersiniz?


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.