Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Watch Dogs 2

Watch Dogs 3'ün geçeceği mekan belli oldu (mu?)

Ubisoft yeni güncelleme ile kafaları karıştırdı

Hürcan Köse - 16.02.2017 14:05
Hürcan Köse - 16.02.2017 14:04
Bu aralar oyun bittikten sonra gelen 'sonlar' da bir moda oldu gidiyor. Aslında bu modayı ilk olarak Mass Effect 3 başlattı diyebilir miyiz? Sanırım aklıma gelen en eski örnek odur. Oyunun bitişinden sonra yapımcıların yavaş yavaş içerik eklemesi başta ben olmak üzere birçok oyuncunun canını sıkıyor. Sonuçta genellikle bir oyunu bitirdiğimizde sileriz değil mi? En azından ben öyle yaparım. Elbette bir daha uzun süre oynamayacağıma emin olduktan sonra. Bunu en son Final Fantasy XV'te gördüm ve 50 küsür GB'lık bir oyunu sildikten sonra 'ya kim geri yükleyecek şimdi' diye hayıflandım. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu olayı Ubisoft da Watch Dogs 2 ile gerçekleştirdi. Ancak neyse ki yalnızca bir video eklediler ve biz de o videoyu YouTube'dan izleyebiliyoruz. Aslında güncelleme ile gelen videonun çok da büyük bir önemi yok. Tipik bir DedSec propaganda videosu. Videonun asıl olayı, ismi: 51.462014, -0.112504. Fark ettiğiniz üzere bu rakamlar bir koordinatı gösteriyor ve bu koordinatları Google Maps'te kullandığınızda. Londra, Brixton'a gidiyorsunuz. Bu da aslında bir bakıma Ubisoft'un bir sonraki oyun için kullanacağı şehrin ön bilgilendirmesi olabilir diye düşündük.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elbette bu bir rastlandı da olabilir ancak Ubisoft'tan bahsediyoruz. Böyle ipuçları bırakmayı severler :) Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.02.2017 17:54 (0)
Londra'nın tamamını yapsalar müthiş olur . Zaten AC syndicatede yaptılar
MK Okuru, 18.02.2017 16:33 (0)
2 si neydi ki videosu ne olsun. far cry primal görüntü ve optimizasyon olarak 10 basar ikiside aynı frma bide.
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 16.02.2017 15:03 (0)
Seviye: 0
sawran, 16.02.2017 22:04 (0)
bunuda assasins creed e bağlayıp her yıl 2 tane çıkartırlar artık

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.